Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

ta piosenka jest wyczepista! jeśli LL robi tak samo świetne filmy jak muzykę , to musze je obejrzec wszystkie bez wyjatku! apropos JOJO to szczezrze mowiac moze Ona ja troche pzrytpominac na tej fotce, na poczatku mialam male watpliwosci, co do talentu takich Młodych, ale z kazda piosenka w stylu 'rumors' czy 'baby it's you' (jojo) zyskuja one moja coraz-wieksza przychylnosc...:D

użytkownik usunięty
Mrufka_2

JEZU ONA JEST B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-A!! NIENAWIDZE JEJ, PO PROSTU DOPROWADZA MNIE DO SZALU!!!!! JEST MALĄ GUWNIARĄ A ZACHOWUJE SIE JAK STARA MALUTKA, SIE MALUJE JAK JAKAS K.... I MYSLI ZE JEST WIELKĄ AKTORKĄ!!!! LUDZIE TO ZE ZAGRALA W KILKU TANDETNYCH (TYLKO DLA ZAKOMPLEKSIONYCH NASTOLATEK) FILMACH TO JESZCZE NIE OZNACZA ZE JEST SUPEER!!! i nie piszcie mi ze pewno jestem zazdrosna, bo to gówno prawda (w zyciu bym nie chciala wygladac i zachowywac sie tak jak ona) a jak tak uwazacie to jestscie nienormalni umyslowo.

Mrufka_2

hyhy!!

1. ja wcale nie naisalam, ze jest zajebista aktorka, tylko ze ROBI FAJNA MUSIC!! umiesz rozkminić o co chodzi w danym tekscie? HEYAH !!

2. po drugie nie napisalam tez, ze jest jakas super aktorka bo zadnego filmu z nia nie widzialam, tylko reklamowki...a wiec co??

3. no wlasnie po trzecie....qrna!! czy ja pisze, ze Ci co zle o nije mowia sa zazdrosni? mnie tez sie moze nie podoba jej makijaz styl itede...ale kij jej w oko za to.

KOMENTARZ DOTYCZY MUSIC!!!

a wiec prosze o dobre zrozumiemie a dopiero potem koment!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones