Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Hej, o ile się nie mylę Lindsay grała jeszcze w filmie "Rusz głową" (leciał o 11.10 na TVP2 21.11.08r.) jako Lexi Gold... Można to jakoś uzupełnić?



"Lexy Gold, bogata i rozpieszczona nastolatka, jest redaktorką szkolnej gazetki. Jej pracą nie jest zachwycony Jack Downey, chłopak z ubogiej rodziny, który pełni funkcję redaktora naczelnego. Uważa on, że Lexy zajmuje się błahymi sprawami, zamiast poruszać istotne problemy. Gdy policja wyławia z morza samochód nauczyciela, Orlanda, który zniknął bez śladu, Lexy postanawia zbadać tę sprawę. Do współpracy wciąga Jacka, przyjaciółkę, Jennifer, oraz kolegę z klasy, Gabe'a, który nie rozstaje się z kamerą wideo.

reż. Maggie Greenwald wyk. Lindsay Lohan (Lexy Gold), Bug Hall (Jack Downey), Ian Gomez (Orlando Walker), Brenda Song (Jennifer), Ali Mukaddam (Gabe), Dan Lett (Frank Gold), Amanda Plummer (panna Dawson)"

cyzia5

Jak dzisiaj skończył się film to szukałam na Filmwebie i znalazłam!
Ale film nie nazywa się Rusz Głową tylko "Poszlaka" i jest już na Filmwebie u niej.

iza_25

Nakręcony w 2002r.
(Znalazłam po oryginalnym angielskim tytule)

iza_25

aha, dzięki :)
ps. mi by się nie chciało tak szukać :)
pozdrówka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones