Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 781 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Pierwszy raz widziałam ją w 'Garbi..' - spodobala mi sie (bylam mloda ;D), potem 'Zakręcony...' - b. mi sie spodobala (to byl moj the best of.. :D) , potem w tym horrorze 'Wiem kto mnie...' - masakra totalna, ale wciąż miałam na nią nadzieję, a dopiero potem obejrzałam 'Wredne...' - tu też mi się b. spodobała. Ale teraz widze ze się ostatecznie zepsuła. Szkoda, bo miałam nadzieje ze wyjdzie na ludzi :( . Ale i tak wszystkiego naj Lin :D

.Invicta.

Większość jej filmów, m.in. "Wredne dziewczyny" są całkiem niezłe. Ale potem też nie było źle, np. "Twarda sztuka" - całkiem niezły dramat przedstawiający losy molestowanej nastolatki, którą dobrze zagrała oceniana przez nas aktorka. Lohan nie należy może do mojej ścisłej, żeńskiej aktorskiej czołówki, ale mam do niej pewien sentyment. Może i po części kieruję się niskimi męskimi pobudkami - podoba mi się jej uroda. Ale z drugiej strony, dziewczyna ma potencjał... Gdyby tylko, mówiąc kolokwialnie, tak nie chlała i nie ćpała, to była by z niej świetna aktorka następnego pokolenia.

Zaru

Zupełnie zapomniałam o filmie 'Twarda sztuka' :) Oczywiście był świetny, i popieram cię, gdyby nie głupie ćpanie to zapewne by dalej grała w świetnych filmach :)

.Invicta.

Na razie obejrzałam tylko 2 filmy z jej udziałem: '
'Nie wierzcie bliźniaczkom'' oraz ''Pamiętnik nastoletniej gwiazdy''- zagrała super... szkoda, że się tak popsuła ;(

wioletaHP

A ja chcialem obejrzec Garbi ale jak uslyszlem dubing to sie wycofalem. Poszukam wersji z napisami gdzies ;p

smolyy

dubbing jak dubbing. polski nie wychodzi. ja jakos przezyłam ten film z dubbingiem ale wiadomo, bylam młoda;)

.Invicta.

Mam nadzieje,ze kiedyś wyjdzie na dobra drogę. Jest bardzo dobra aktorka i ma piękny kolor włosów. Szkoda tylko,ze często go farbuje,bo najładniej wygląda w rudym. ;)
Trzymam za nią kciuki,by się poprawiła.

.Invicta.

Ja ją bardzo lubię. Ale tylko w filmach ,na żywo nie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones