Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan
użytkownik usunięty
EastJudas

Wątpię, a jeżeli już to będzie tak, jak z Britney Spears, czyli wróci, ale nie będzie tak błyszczeć, jak wcześniej. Britney kiedyś była tancerką, umiała zrobić show na scenie, a teraz bardzo się stara, ale już nigdy nie będzie tak samo. Tak może się stać z Lohan, moim zdaniem.

Ja mam nadzieje na come back Lindsay w stylu Downey'a Jr. :P
Ona jest jest jedyną gwiazdą Disney'a która nie dość że nie irytuje to w dodatku bardzo jej kibicuje...
Zauważyliście że rok 2006 miał być wielkim przełomem w jej karierze, tymczasem stało się zupełnie odwrotnie bo to wówczas na jaw zaczęły wychodzić wszystkie brudy

MikeyS

Z tego co widzę planuje kolejną płytę...
Niech lepiej skupi się na aktorstwie a z muzyką da sobie święty spokój bo prawdę mówiąc piosenkarka z niej taka jak z koziej dupy trąba
http://www.youtube.com/watch?v=djhT1Syhook

użytkownik usunięty
MikeyS

To akurat leci z playbacku, Lohan miała charakterystyczny chrypkowaty głos, nie była jakaś super, ale czasem jej słuchałam. Pamiętam kiedyś wypowiedź Meryl Streep, gdzie stwierdza, że widzi w lilo znakomitą aktorkę, nie wiem, pewnie miała rację.

lindsay jest bardzo smutnym przykladem tego jak chytrość rodziców za pieniędzmi i brak ich wsparcia potrafi zniszcyc wszystko :( mogła mieć wszystko ale straciła to, jeżeli już wyszła na prosta a raczej nie zanosi sie na to bo w sieci znowu kraza plotki o jej lepkich raczkach i dlugach :( a szkoda bo mogla byc naprawde idealna młoda aktorka z olbrzymia kariera poki co jedynie piekne wspomnienia z tej dawnej kariery pozostaly...

użytkownik usunięty
adriano_9

Moim zdaniem osoba, która chce wkroczyć do "tego" świata musi mocno stąpać po ziemi i być w pewnym wieku (dla mnie ukończone 20 lat), żeby mieć czas na dzieciństwo, zabawę, a nie na planie filmowym spędzać czas jako 5 latka.

tzw coś za coś w tym przypadku było to poświecenie dzieciństwa za karierę i olbrzymie pieniądze gdyby wybrała dzieciństwo nie osiągnęła by tego co osiągnęła ale tez nie stoczyła by się aż tak ba że zawalala by wszystkie strony brukowców ktore tylko czekaja na to az podwinie sie jej noga ...

użytkownik usunięty
adriano_9

Osiągnęłaby, tylko w starszym wieku.

EastJudas

Jak dla mnie nigdy nie była na szczycie. Lubię ją jako aktorkę, ale nie przesadzajmy.. Do szczytu było i jest jej daleko. A jeśli chodzi o to czy wróci do formy ,to taa... Zagra jakąś rolę, jak jej kasy zabraknie.

siasiarzyna

Trzeba przyznać, że bardzo przyjemnie się ją oglądało, natomiast w "Twardej sztuce" pokazała, że talentu pozbawiona również nie jest. Jak na nią patrzę to naprawdę robi mi się przykro. Czy wróci na szczyt? Hm cięzko mówić o "szczycie", trudno tez powiedzieć co to właściwie jest ten szczyt. Dla mnie będzie super jak wróci do pełni zdrowia psychicznego, skończy z botoksem i wróci do dawnego wyglądu - o ile to w ogóle możliwe. Mam nadzieję, bo teraz W OGÓLE nie da się jej oglądać. Smutne jest to, że te inne plastikowe twory mają przynajmniej 40- tkę a ta dziewczyna dopiero 26 lat! :(

EastJudas

Są aktorzy którzy z dołka narkotykowego wracali na szczyt. Chyba najlepszym przykładem jest Johnny Depp. W wieku 15 lat zaczął brać narkotyki, był gniewny i zbuntowany, z początku jego kariera aktorska opiewała w skandale. Jednak pozbierał się, wyszedł z tego, kim jest teraz? Chyba nie muszę pisać.
Czy Lindsay Lohan może osiągnąć to samo? Oczywiście, że tak. Ale to już zależy tylko od niej samej, jeśli człowiek czegoś naprawdę chce to osiągnie to, musi tylko walczyć ze wszystkich sił.

dirt16

Ostatnio powodzi jej się dobrze, zostawiła skandale za sobą i wystąpiła w dwóch filmach, a zaraz zaczyna zdjęcia do Strasznego Filmu 5 :)

EastJudas

W SF5 to ona wystąpi, ale tylko w pierwszej scenie, także nie ma się czym podniecać. :P

dirt16

Ale cameo jest :)

dirt16

A Liz & Dick zapowiada się znakomicie, czekam na premierę :)

EastJudas

Jeśli ten film zostanie dobrze odebrany przez krytykę, może być jej przepustką do świetnej kariery.

dirt16

hehehe 95 % amerykańskich aktorów czy piosenkarzy ogólnie ludzi z show biznesu miało przygodę z dragami czy alkiem, ale to wszystko było w granicach pewnej normy, jak większość młodych ludzi lubili się po prostu zabawić, wyszumieć a jak ktoś to wyniuchał i rozdmuchał i zrobił z nich "byłych ćpunów" mocno przesadził, bowiem od prawdziwego rynsztoku trudno się oderwać , także ostrożny bym był w tych ocenach nie ściemniajcie i nie dawajcie takich porównań, takich cudów nie ma. A łan od chwastów trzeba umieć odróżnić a nie dawać do jednego wora.

Bawidamek_filmaniak

Ale Johnny Depp słynął kiedyś z tego, że był narkomanem i alkoholikiem. To nie była taka sobie zabawa, on leżał w dołku narkotykowym jeszcze głębiej niż Lindsay Lohan. Gdyby ktoś wtedy powiedział, że Depp wyrośnie na gwiazdę kina światowego formatu to by takiego człowieka chyba wyśmiali.

dirt16

Hmm.....no a nie wygląda na takiego, raczej go to średnio sponiewierało.

Bawidamek_filmaniak

Bo się wylizał. :P

EastJudas

Ona nigdy nie była na szczycie...

endrju_p_2

była była:) mean girls itp

EastJudas

Już powoli powraca :)

littlemonsterlg

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? :P

EastJudas

Już wraca :)

EastJudas

a czy kiedykolwiek na nim była ? Na "szczycie" są powiedzmy Madonna albo Sting, oni robią swoje i stanowią klasę dla samych siebie, są jedyni. A taka "gwiazdeczka" na szczycie jest przy okazji szczytowania nie inaczej..

Bawidamek_filmaniak

Zobacz zwiastun jej new filmu Liz&Dick :)

EastJudas

..ale jak patrzę na kadry z filmwebu to czar pryska, wolę kasię zielińską, ahh słoodziacha a w domu nad rozlewiskiem to już jest mega :*:*

EastJudas

w tym wypadku słowo "SZCZYT" odnosić się powinno raczej do męskiego przyrodzenia a właściwie jego szczytu tudzież czubka. Ona za każdym razem jest na szczycie w chwili gdy skacze po tych wpływowych pięknisiach z Hollywoodu, nie ma się co oszukiwać.

Bawidamek_filmaniak

jakich niby

EastJudas

kto ją tam wie? heheh wystarczy że po byle jakiej premierze ktoś jej drinka zaproponuje na bankieciku , później sprawy same się toczą. Jest takie stare przysłowie, chamskie trochę ale za to bardzo mądre / nie wiem ile masz lat i czy mogę to napisać ale zaryzykuję / - "świat na dupie leży, świat od dupy tylko zależy". Rozumiesz przenośnię ? Tak niestety jest na co dzień i to nie tylko w show biznesie. Czemu takiej roli nie zaproponują innej może bardziej utalentowanej aktorce która ma mniejszy biust ? Bo słabo się bzyka.

Bawidamek_filmaniak

Niech początkowo odstawi botoks. To co dzieje się z jej twarzą na przestrzeni ostatnich miesięcy to coś strasznego. Wogóle nie przypomina siebię. Napuchnięta do granic możliwości, okropnie napompowane usta. Mam nadzieję że Ona sama patrząc w lustro widzi że nie wygląda to dobrze. Obawiam się jednak że jeśli nadal będzie stawiać na swoim może skończyć jak piękna niegdyś Lara Flynn Boyle.

MikeyS

"Obawiam się jednak że jeśli nadal będzie stawiać na swoim może skończyć jak piękna niegdyś Lara Flynn Boyle."

O kurde, ja pamiętam Larę z filmu "Faceci w Czerni 2", była bardzo piękna. A gdy zobaczyłem jej obecne zdjęcie to mnie zamurowało. Wygląda jakby miała jakiś wypadek. To co zrobiła ze sobą Lindsay Lohan przy Larze to jest nic. :P

P.S. Sorry za Off-top.

dirt16

Lara doprowadzała się do obecnego stanu przez około 15 lat... Lindsay stosuje wypełniacze chyba od niedawna a już wygląda koszmarnie. W zasadzie to ostatnio jej twarz powoli wraca do normy, jednak zobaczymy jak długo ten stan się utrzyma

MikeyS

od tej Unii Europejskiej to się wszystkim w głowie pojepało

Bawidamek_filmaniak

Trailer Liz & Dick zapowiada się zajebiście.. Miejmy nadzieję że film okaże się hitem..
Nie wiem czemu tak niektórzy nie chcą aby Lindsay grała główną rolę. Moim zdaniem nawet jest podobna do tej Elizabety..
No ale z tym botoksem to odwaliła.. Wygląda teraz jak pączek, no ale może, mam nadzieję zejdzie jej i już nie nałozy go..
Ale to wkurza jak ciągle gdzieś pisze że Lindsay coś kradnie albo że kogoś samochodem rozjeżdza..

Bawidamek_filmaniak

Zdajesz sobie sprawę, że wyłącznie siebie ośmieszasz takimi "wypowiedziami". Jeżeli kogoś pomawiasz to podaj źródło.

CYKoooR

Z tego co widać na najnowszych zdjęciach jest coraz gorzej. Mało prawdopodobne że przytyła. Twarz ma opuchniętą do granic możliwości usta zaczynają jej już opadać, od nadmiaru botoksu zrobił jej się drugi podbródek, oczy robią się coraz mniejsze. Podejrzewam że znowu nafaszerowała się tym gównem. Wątpie w wielki powrót. Chociażby "Liz & Dick" zebrał genialne recenzje który szanowany reżyser przyjmie do filmu gwiazdę nabotoksowaną do granic możliwości ?

MikeyS

http://entertainment.ie/images_content/rectangle/620x372/540532-bmsb.jpg
http://icydk.com/wp-content/uploads/2012/08/FFN_Lohan_Lindsay_PER_072312_5084096 1.jpg
http://sociool.com/wp-content/uploads/2012/07/4135FFN_Lohan_Lindsay_PER_070412_5 0824205.jpg

MikeyS

Nie za bardzo rozumiem, jak to co napisałeś ma się do mojej wypowiedzi?

CYKoooR

Wcisnąłem "odpowiedź" nie tam gdzie trzeba...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones