Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Lindsay Lohan jest świetną aktorką. Ma na swoim kącie filmy, z których może być dumna, ja za takie uważam "Nie wierzcie bliźniaczkom", "Zakręcony Piątek", "Garbi - super bryka", "Całe szczęście". Odniosła sukces jako nastoletnia gwiazda, szkoda tylko, że życie jej się nie ułożyło (doskonale wiadomo o co chodzi, więc nawet nie chce o tym pisać). Wielka szkoda tak wspaniałej aktorki, gdybym mogła jej pomóc zrobiłabym to od razu, niestety dzieli nas zbyt duża odległość i niestety jest to niemożliwe. A z okazji 27 urodzin wszystkiego najlepszego i trzymaj się Lindsay będzie lepiej.

użytkownik usunięty
Alanka_2

A co to się stało, że się Jej życie nie ułożyło? Bo ja np nie wiem.

Alanka_2

na a raczej w kącie może ma filmy ale czy na koncie ma świetne filmy to nie wiem? kilka widziałem ale były po prostu ok nic więcej

RAB

Po prostu drobne niedopatrzenie, jedna mala literówka, którą niestety nie zauważyłam.

Alanka_2

wiem :D zdarza się ;)

RAB

racja, ona powinna się ustawić w kącie w zestawieniu z innymi aktorami mając takie kreacje na koncie ;)

Alanka_2

Ktoś kto pisze słowo "konto" przez "ą" jest mało wiarygodny, bo zwyczajnie niedokształcony.

TW0_FACE

A czy tobie TW0 FACE nigdy nie zdarzyło się popełnić błędu, przecież nie zrobiłam tego celowo, tylko niestety nie zauważyłam.

Alanka_2

Nie nie zauważyłaś, tylko popełniłaś błąd ortograficzny. To jest różnica. A to co myślę napisałem już wcześniej. Nazywanie Lohan świetną aktorką to jedno z większych kuriozów w dziedzinie filmu jakie słyszałem .

TW0_FACE

Zbyt szybko i łatwo oceniasz ludzi TW0 FACE, a ja naprawdę nie zauważyłam tego błędu, bo szybko pisałam i jeszcze szybciej wstawiłam tą wiadomość, w ogóle jej uprzednio nie sprawdzając, czy nie ma jakiś błędów ortograficznych. Jeśli ty nie lubisz Lindsay Lohan jako aktorki czy filmów, w których występuje, to nie znaczy, że muszę mieć takie samo zdanie jak ty, ja uwielbiam tą aktorkę i nie widzę potrzeby jej krytykować.

Alanka_2

W takim razie przepraszam Ciebie. A co do Lohan pozostanę przy swoim zdaniu. Mam nadzieję, że pozwolisz. Pozdrawiam.

Alanka_2

może rzeczywiście ma talent... tylko czy potrzebujesz wielkiego talentu do występowania z infantylnych młodzieżowych komediach? chyba nie. ale zakładając, czysto hipotetycznie, że posiada ona choć krztę talentu... to co stało się z tym talentem kiedy występowała w filmie "wiem kto mnie zabił"? gdzie ten talent uciekł, kiedy nie potrafiła udźwignąć nawet najprostszej roli w najgorszej produkcji roku?
moja opinia jest krytyczna i pozostanie krytyczna: ona nie nadaje się do gry w filmach, które są ambitniejsze od chociażby "garbiego". a niestety, nikt nie pozostanie wiecznie młodym, ona również. zatem czasy kiedy można było przypuszczać, że 'coś z niej wyrośnie' już dawno minęły. w koncu nie możesz do końca życia grać w filmidlach dla młodzieży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones