Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Jakie sa wasze ulubione filmy z Lindsay? Osobiśćie ja najbradziej lubie "Nie wierzcie bliźniaczkom" "Zakręcony piątek" i "Mean Girls"

Leighton

Mój ulubiony film z Lin to Wrende dziewczyny i Wyznania małoletniej gwiazdy

Czekoladova_Czekolada_

A moje to nie wuerzcie blizniaczka i wredna dziewczyny

Leighton

wredne dziewczyny , wyznania maloletnej gwiazdy , nie wierzcie bliżniaczkom

Leighton

Wedłudg mnie Garbi, Wredne dziewczyny, Zakręcony Piątek i Nie wierzcie bliźniaczką.

użytkownik usunięty
agusiaa7652

`Zakręcony Piątek` zdecydowanie. rockowa dziewczyna, jak kto woli, mnie tym przekonała.
`Wyznania małoletniej gwiazdy` jakieś takie mdłe.
`Wredne dziewczyny` całkiem przyjemne. fabuła jest niezła. całość przedstawiona jednak zbyt.. hmm różowo?
`Garbi` tak, dobre. podobało mi się. zapewne zobaczę jeszcze kilka razy ;]

-Zakręcony Piątek
-Wredne Dziewczyny
-Wyznania małoletniej gwiazdy
-Nie wierzcie bliźniaczkom

Leighton

mi CAŁE SZCZĘŚCIE I TWARDA SZTUKA te filmiki były naprawde super i jeszcze fajnie grała w brzyduli betty

Leighton

Ja najbardziej lubię film z udziałem LiLo:"Wredne dziewczyny","Zakręcony piątek"i "Wyznania małoletniej gwiazdy "

Fallen_Angel_90

Ja najbardziej lubię :
Wredne Dziewczyny , Całe szczęście , Nie wierzcze bliźniaczkom i Zakręcony Piątek :)

Fabulous_Paige

Mi najbardziej podoba się "Zakręcony piątek" i "Twarda sztuka". Oglądałam te filmy chyba ze sto razy :)

Kasik_17

Ulubione filmy z Linds?
Oto one: :P w kolejnosci jakie najbardziej lubie: :P
1.Całe szczęście (moim zdaniem najlepszy film z jej udziałem)
2.Wredne dziewczyny (świetny filmik)
3.Zakręcony piatek (lubie ten film ale nie bardziej niż wyżej wymienione)
4.Garbi super bryka (Fajny film podoba mi sie jak najbardziej):)
5.Wyznanania małoletniej gwiazdy(dziwne ale czasem mylą tytul i jest wyznania nastoletniej gwiazdy ale i tak mniejsza o to film wporzo ale do końca mnie nie przekonał,ale miło się go oglądało)
Ogólnie filmy z jej udziałem śa świetne :) pozdro dla wszystkich :D

justi426

Mi się bardzo podobały "Wredne Dziewczyny" , "Zakręcony Piątek" , "Całe Szczęście" i "Wiem kto mnie zabił" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones