Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Lubiłam Lindsay, muszę to szczerze przyznać. Była (co ja mówię: jest) bardzo dobrą aktorką, jak na swój młody wiek (trudno szukać prawdziwych talentów wśród dwudziestokilkuletnich aktorów; owszem, są wyjątki), ale to pewnie sprawa doświadczenia, bo - jak wiadomo - dziewczyna szybko zaczęła karierę. Wszystko szło ładnie i gładko, co prawda, zdarzyło się jej kilka potknięć, ale wówczas nie były one na tyle wyraźne i poważne, by się nimi interesować. Dopiero jakiś czas później zaczęła się staczać. Narkotyki, alkohol, anoreksja... Pod tym względem bardzo zawiodłam się na LiLo i moja sympatia do jej osoby znacznie spadła. Myślałam, że to wszystko wina sławy i popularności, że sodówka uderzyła jej do głowy i po części to była prawda. Ostatnio jednak poczytałam trochę jej biografię i cóż, znalazło się w niej kilka przykrych faktów, które - moim zdaniem - miały znaczący wpływ na Lindsay. Matka, która pcha swoje dzieci w showbiznes, ojciec uzależniony od kokainy i alkoholu, kilkakrotnie przebywający w więzieniu... Lindsay nie miała w życiu dobrych wzorców. Owszem, nie ma ideałów. Ale dziewczyna po prostu od zawsze była wychowywana na tle kariery, z awanturującym się ojcem dla doprawienia atmosfery.
Przyznam szczerze, że gdy trochę poczytałam o życiu prywatnym LiLo, jej zachowanie znalazło jakieś usprawiedliwienie, poparcie, powód. Szkoda mi tej dziewczyny, bo problemy, w które tak często się pakuje, bardzo ją ograniczają. Wciąż mam nadzieję, że nadejdzie taki moment, gdy Lindsay się ustatkuje, przestanie skandalizować i wróci do swojego dawnego wizerunku, który - mam nadzieję - jeszcze w niej siedzi. Liczę na to, że LiLo jeszcze wyjdzie na prostą.
A jak wam się wydaje? Pokładacie w niej jeszcze chociaż odrobinę nadziei czy może uważacie, że stoczyła się dość nisko, by już się nie podnieść?

MissTeeQ

tak...jeżeli ktoś choć troche pozna bigrafie Linds to dojdzie do wniosku ,że to wszystko co się dzieje wokół jej osoby to ucieczka od ciężkiej rzeczywistości w której ta dziewczyna pozostaje niestety osamotniona.Sama wspomniała ,że brała narkotyki ,żeby być silniejszą i moc stawić czoła rzeczywistości...
Sława dla młodego człowieka nie jest niczym dobrym ,kiedy niema wsparcia ze strony rodziny,czy przyjaciół.Uważam ,że Lin jest dobrą aktorką.Jej role są naturalne.Moim zdaniem zarówno w filmie jak i w piosenkach które spiewa daje cząstke siebie.Moja sympatia nie zmalała ,wręcz się pogłębiła ilekroć poznawałam jaką jest w rzeczywistości i obejżałam większość jej filmów.Linds jest młoda i napewno przyjdzie momęt ,że stanie na nogi...

MissTeeQ

Nic nie mogę dodać. Myślę tak samo :)) I mam nadzieję że LiLo wyjdzie na prostą =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones