Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Kto by jeszcze chciał żeby Lindsay powróciła do kina? Chodzi mi o jakiś głośny film, mam nadzieję że botoks nie pozbawił jej mimiki do końca :p

Kalimdor

Wiem tyle ze pod koniec 2015 roku wystąpiła w filmie „Shadow Within” który do dnia dzisiejszego czeka na premierę. Po wakacjach na ekrany powraca serial „Sick Notes”. W nowym sezonie Lohan zagra jedną z głównych ról obok Ruperta Grinta. Ostatnio w brytyjskiej tv natknąłem się na fragment wywodu z Tyrą Banks która potwierdziła że Lindsay powróci jako Casey Stuart w filmie Disneya - „Life-Size 2”. Ona sama zapowiedziała ostatnio ze zagra główną rolę w dramacie „Frame” który sama chce wyprodukować ale nie uwierzę że film powstanie dopóki nie zobaczę pierwszych zdjęć z planu. Nie są to jakieś duże projekty ale miło że coś tam ruszyło i że nie straciła chęci. Dopóki nie zacznie występować w produkcjach typu „Rekinado” czy filmy wytwórni zasypiam myślę że jest jeszcze dla niej jakaś nadzieja.

MikeyS

Oby się jej udało :) Dobrze, że dziewczyna zmądrzała i wzięła się za swoje życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones