Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Prosze tu pisać o co chcielibyście ją spytac, gdybyście mogli z nia porozmawiac.

Mnie bardzo nurtuje ile moze wciagnac białego do nosa na jednym wdechu i ile heroiny musi sobie wstrzyknąć zeby odleciec. Bardzo mnie to interesuje.

latmasken

Bardzo duzo slawnych ludzi ma problemy z narkotykami. Zastanawia mnie czemu to robia?

smolyy

Zapytałbym ją czy pójdzie ze mną do łóżka. :}}}

bonecrusher22

dlaczego to robią? bo mają dość kasy i nie mają co z nią robić ! ponadto lubią ryzyko i związane z nim zachowania. Prosta odpowiedz !

hana1989

Dokładnie.

latmasken

Nie wiem, jak bardzo zjechany trzeba mieć umysł, żeby taki temat zakładać i prawdę mówiąc aż wstyd mi tu pisać ale cóż...
Trzeba być na prawdę słabym psychicznie i niedowartościowanym człowiekiem z kompleksami, żeby ćpać, więc szczerze tej aktoreczce współczuje. Wracając do tematu, kogoś takiego nie ma się o co pytać.

Shia_Yu

Po co komu bogactwo skoro nie zamierza się imprezować chlać i szpanować samochodami :)

wylli

Poniekąd masz rację. Lindsay Lohan i wielu innych sławnych i bogatych ludzi lubi sobie czasem coś pociągnąć, bo stać ich na to by zapewnić sobie regularne branie danego narkotyku.
A jeśli chodzi o aktorstwo Lindsay, nie jest na wysokim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones