Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Ćpunka, celebrytka, alkoholiczka - no niestety. Ale w każdym filmie w jakim ją widziałam grała bardzo dobrze. Nie ma co mieszać życia prywatnego z aktorstwem.

Kamila186

zgadzan sie

Kamila186

Bardzo fajnie i krótko napisane. Oczywiście też się zgadzam.

marek_nowak521

Ja tez sie zgadzam. Mysle ze z tego wyjdzie juz niedlugo i bedziesz mogla te pierwsze zdanie skreslic :) Miejmy taka nadzieje

Kamila186

Co ciekawe, zwykle gówniarzeria pluje się na temat jej rzekomego braku talentu. A to bzdura totalna - gra (grała?) całkiem spoko. Poza tym była super laseczką, zanim zasuszyła się na wiórowatego szkieleciora. A że prywatnie jest ćpunką, alkoholiczką i dziwką to zupełnie inna sprawa, choć zapewne miało wpływ na zniszczenie zajebiaszczego wyglądu.

Max66

Przyznaję wam rację . Ona ma talent i mimo że spaprała sobie życie nadal jest wspaniałą aktorką . Nie jestem jedną z tych fanów co uwielbiają swojego idola jak jest idealny. Trzymam za nią kciuki by wyszła z tego ... : )

Max66

Co do urody również uważam, że piękna i seksowna z niej kobieta była i w sumie nadal jest ,tylko troszkę zaniedbana ( chociażw Maczecie ładnie wyglądała). No cóż jej tryb życia nie jest bezpieczny dla zdrowia , a co za tym idzie odbija się na wyglądzie. A co do ról. Fajnie by było zobaczyć ją w dobrym dramacie, żeby troszkę przypiłować języki antyfanów, bo myślę że by się sprawdziła. Bo to , że ma talent do grania w komediach już udowodniła :) Podobała mi się również jej kreacja w Rodziale 27.

Kamila186

Też to potwierdzam ma talent aktorski i umie grać twarde nastolatki i kobiety zarazem i za to jej chwała...
niektórzy nazywają ją czołowym pasztetem hollywoodu, ale ja do tych teorii nie przyłączę się...
lindsay lacha jest fajną lachą i dobrą aktorką, ma charakerystyczną piegowatą rudawą ognistą urodę, piękne włosy, a to że lubi pokazywać się często gęsto nago lub skąpo odziana czy też pod wpływem voltów i innych środków jest jej prywatną sprawą i nie nam to osądzać...
najważniejsze dla nas ludzi wilebicieli aktorstwa i filmów jest fakt że lohan potrafi grać przed kamerami i to jest najważniejsze !!!

Kamila186

Masz racje mnie też drażni jak ludzie oceniają artystów po przez ich życie prywatne a nie przez twórczość. Jeszcze gdyby ona była jakimś beztalenciem to bym mógł przymknąć na to oko. Ale ona ma talent i powinno się się patrzeć na nią przez pryzmat jej twórczości a nie życia prywatnego. Ona aktorką a nie moją sąsiadką i nie obchodzi mnie co ona wyprawia prywatnie.

Kamila186

Lindsay Lohan jest aktorką poprawną, to fakt, ale na pewno nie dobrą, a już na pewno nie bardzo dobrą. Nie rozumiem, co widzicie w tych samych minach i tej samej mimice w każdym filmie... :P

buszasz

Kamila186 na prezydenta!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones