Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Uwielbiam jej pare piosenek: Over, Rumors, First czy poruszające Confessions of a Broken Heart! Ma swietnhy glos i wielki talent aktorski co udowodnila grajac w dramacie Twarda sztuka czy komediach Zakrecony piątek i Wredne dziewczyny. Mozecie sie z niej smiac bo ćpie (ćpała?) ale jest swietna. Nie jestem jej wielka fanka ale doceniam jej talen i nie wypisuje bzdur typu cpunka czy alkoholiczka. Jak wy zareagowalibyscie majac 21 lat (w Polsce 18),bedac slawnym na calym swiecie i miec miliony na koncie? ją ti przeroslo! chce sie wyszalec , poszla w zlym kierunku ale moze to naprawic. Ja jej bardzo kibicuje i wierze ze wroci do wielkiej formy. Jest na dnie ale mam nadzieje ze wyjdzie z tego. Zreszta nie pierwsza i nie ostatnia.

kellyo012

Mimo wielu uzależnień nikt nie jest w stanie odebrać jej talentu jakiego posiada, trzeba to przyznać.
W filmach (wredne dziewczyny, zakręcony piątek) pokazała prawdziwą klasę.
W moim odczuciu Lindsday może jeszcze wszystko naprawić i powrócić na ekrany kinowe.
Może w przyszłości ten niemiły incydent z narkotykami, będzie dla niej nauczką i stanie się silniejszą osobowością, może będzie pomagać ludziom przechodzącym przez to piekło ? Nikt tego nie wie, a nie oszukujmy się, z tego bagna cholernie trudno jest wyjść...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones