Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 781 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Która według was z tych dwóch pań jest lepsza Hilary Duff czy Lindsay Lohan.Jak wiadomo obie za sobą nie przepadają.Jak wy myślicie która lepsza?




Z poważaniem michal219.

michal219

Moim zdaniem Hilary Duff:)
Lepsze filmy, lepsze piosenki

kajol_3

Zależy o co konkretnie pytasz.

Wydaje mi się, że w kwestii umiejętności aktorskim obie panie mają ze sobą wiele wspólnego. W każdym filmie prezentują nam zestaw tych samych min, modulacji głosów i gestów.
Z tym, że o Lohan więcej słychać, co wcale nie jest pozytywnym faktem:]
Pozdrawiam:P

użytkownik usunięty
michal219

też jestem zdania, że żadna z nich nie zasłynęła niczym wybitnym. ani tym bardziej ich filmy czy muzyka do tych ambitniejszych nie należą.
kiedyś je obie lubiłam, teraz szczerze wolę Hilary, może dlatego, że o Lindsay dużo negatywnych rzeczy się ostatnio czyta i słyszy. chociaż z 2 strony aż mi jej żal, taka nagonka medialna i publiczna na nią ;)
filmów z Hil widziałam więcej i większość mi się podobała. muzykę też ma przystępniejszą dla mnie, chociaż i LiLo zdarzy się nagrać coś fajnego:).
ale chyba wolę jednak Hil;)).

michal219

Moim zdaniem lepsza jest Lindsay Lohan. Ponieważ jest bardziej wyrazista... Ma pazur... A ta Hilary Duff to taka ciapa... Nawet jej siostra zagrała lepiej od niej w „Dziedziczkach”. Z repertuaru tych dwóch pań najlepszym filmem jest „Twarda sztuka” a tam zagrała Lohan... Jeśli chodzi o muzykę żadna z nich nie nagrała nic dobrego.
[!]

użytkownik usunięty
michal219

Oby dwie są do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

michal219

Obydwie są nijakie i obydwie poznałam dzięki temu portalowi. Wcześniej były tak wybitnymi osobowościami kina, że nie oglądałam z nim ani jednego filmu z którego warto byłoby je zapamiętać.

michal219

Niby lubie i ta ale :
MUZYKA : piosenki Lin są dla mnie o 80 % lepsze od Duff czyli 1pt dla Li.Lo
AKTORSTWO : LOHAN !!
URODA : no tu to mi sie wydaje że obydwie są tak samoładne (1p i dla tej i dla tej)
PRYWATNE ZYCIE : Duff ma lepsze ehh..;p;] 1 pt
FILMY : dla Lohan 2 pt a dla Duff 1,5 pt pare filmow mnie wkurza
Podsumowaujac :
Duff Hilary - 3,5
Lohan Lindsay - 4
Czyli :
Lohan lepsza
Pozdrawiam

michal219

To jest pytanie z gatunku: Co lepsze - sraczka czy zatwardzenie?

Lena_Borgia

Jeśli chodzi o grę aktorską to Lindsay troszke przeywższa Hilary, ale jeśli chodzi o śpiew to wybieram Hilary :)

Chociaż w sumie obie sa godne uwagi :)
Pozdrawiam :*

michal219

Lindsay.

michal219

Według mnie lepsza jest Lindsay Lohan jej role i piosenki są bardziej w moim guście.

michal219

moim zdaniem lepsze jest hilary duff
pod kazdym wzgledem
choc przedtem nawet lindsay byla tez dosyc
jednak tak jej kasa odbila
ze teraz tak upadla
ale kazdy popelnia bledy i miejmy nadzijee ze sie wygrzebie z tego

ale stawiam na hilary

Pozdrawiam

michal219

Moim zdaniem Hilary jest lepsza. Pod każdy względem :)

michal219

Hilary Duff buahahahahahah xD
z dwojga zlego wole Lindsay

TheJ4ck4L

Hilary to jest porażka. Strasznie kiepska aktorka,która się nadaje tylko dla filmów romantycznych dla nastolatków.
Lindsay ma charakterek.

LeeLou

zgadzam sie.
żadna z nich nie należy do wybitnych aktorek, ale czasem lubię popatrzeć na filmy z udzialem Lindsay i uważam że zdecydowanie wyróżnia sie bardziej niż Hilary.

michal219

Dla mnie oczywiście lepsza jest LiLo:-*Ma charakterek,Hilary to dla mnie grzeczna dziewczynka,bardziej wolę piosenki Lindsay niż Hilary,tak samo jest z filmami.Ale Hilary jest troszkę ładniejsza od LiLo:-*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones