Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Lindsay jest Super!

użytkownik usunięty

Dla mnie Lindsay Lohan jest boska.Nie dość że świetna aktorka to jeszcze cudownie śpiewa (te dwie najbardziej mi się podobają:Nobody Till You,Symptons Of You).

Też ją lubię. < 3
Najlepsze piosenki moim zdaniem to: rumors i bossy. ; )

czekoladoweserce

Też b.lubie LiLo ;D
Super gra <3
I moja ulubiona jej piosenka to rumors ;D !

Wiki69

Jest, jest...

"Speak" wymiata................

użytkownik usunięty
marek_nowak521

Po dłuższym przesłuchaniu praktycznie cały album 'Speak' mi się podoba.Tylko te 3 piosenki jakoś nie za bardzo mi się podobają :Rumors,Disconnected,To know your name.

A ja jej nie lubię, i według mnie nic nadzywaczajnego nie pokazuje w filmach.

Camilla3

Za to widze że lubiesz Brende Song ? ..
Ona pokazuje coś niezwykłego w filmach??

Przynajmniej się szanuje, nie ćpa, i nie widzę co chwilę jej fot, jak to jest pijana. Pozatym, ja lubię filmy z nią, według mnie jest spoko.

Camilla3

Stoczyła się.
Ale nie masz prawa jej robić wyrzutów.
Nie znasz jej osobiście, nie znasz całej sytuacji.
Oceniasz ją po jakichś domysłach, a przede wszystkim po skutkach.
Powinno się wpierw poznać przyczynę, jeśli rozumiesz o czym mówię ....

użytkownik usunięty
Shilon

Niektórych trochę trudno zrozumieć.A skąd wiecie że wasi inni ulubieńcy się nie 'stoczyli'.to że o niektórych nic nie mówią nie znaczy że tak nie jest.A poza tym Lilo choć by nie wiem co zrobiła to i tak będę ją uwielbiał.Życie prywatne niema tu żadnego znaczenia a poza tym nawet wśród użytkowników filmweb'u znalazł by osoby które gorzej prowadzą się od niej.Ale zamiast popatrzeć na siebie wytyka się komuś to co źle robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones