Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Ci co mówią że Lindsay Lohan nie umie śpiewać niech lepiej usłyszą siebie i nie próbują pisać takich bzdur!! Czy nikt nie widzi, że ona właśnie ma swoje "5 minut" i świetnie to wykorzystuje. Ona ma talent. Mówcie co chcecie ale to ja mam rację! Jestem jej wielką fanką i jeżeli ty też jesteś (chodzi mi o tego co pisał że nie umie śpiewać i że jej piosenki ujdą w tłoku) to mam dla ciebie nowego newsa! NIE JESTEŚ JEJ FANEM! A jeżeli rzeczywiście nie jesteś jej fanem to i tak mógłbyś PRZYMKNĄĆ DZIUB!

maciejz_2

Nie wiem czy rozmawiam z dziewczyna czy chlopakiem, ale po przeczytaniu to chyba z dziewczyna i to bardzo glupią i pustą. Ja lubie Lindsay Lohan i ma glos, ale nie za dobry teraz ty posłuchaj osob ktore naprawde umią śpiewac i maja piekne glosy (chodz lindsay tez ma ładny, ładnie spiewała Jungle Ball w Wredne dziewczyny) Piosenki tez ma fajne, ale wybrała za prosta muzykę i niektórym sie nie podobają, a mi sie akurat podobają np. rumors czy over, miałem nawet w reku jej plyte i stwierdzam ze jest SPOKO, a ty Qrwa nie znasz sie wiec sie nie odzywaj krytycy sie znaja i mowia ze nie ma glosu i dlatego tak to napisałem...(mowiac o innych a nie osobie, kretynko) ... Ona jest SUUPER i z jednym sie z toba zgodze, dobrze wykorzystuje swoje 5 min. i JEST ŁADNA.... i wiecej nie gadaj takich glupstw idiotko!

Mootyl

Skoro umie śpiewać to niech nie śpiewa z playback'u...

maciejz_2

pffffffff czlowieku ty chyba nie wiesz kto tak naprawde potrafi spiewac i ma talent. lindsay jest normalnie do dupy i tyle. moim zdanie to wszyscy robia z niej super gwiazde na sile. a ty czlowieku lepeij sie schowaj i nie rob siary.

ciotka64

nie cierpie lohan tej pieprzonej komercyjnej dziwki,jak ją widze to mnie na wymioty zbiera.szpetne babsko bez talentu i tyle i jak ktos pisze ,ze loh ma talent to tez z nim cos nie tak.Ale i tak jej beznadziejna"kariera"nie potrwa dlugo te jej 5minut żalosne bedzie krótsze niz sie tego spodziewa.babsko chce tylko kase zarobic i to az z daleka po niej widac,pcha sie wszedzie na sile. nawet chce robic z tym swoim wstretnych piskliwym glosem kariere muzyczną.żałosna!

maciejz_2

Wydaje mi sie ze nalezaloby wprowadzic jakies ograniczenia intelektualne dla osob, ktore chca sie rejestrowac na FilmWebie :|

Jackson

Popieram słowa Jackson'a ! To sie napewno przyda "Tu" !

maciejz_2

Dla mnie jest tylko maskotką Hollywoodu i MTV. Jest wszędzie bo ma być wszędzie. Zrobiono z niej produkt, który reklamuje się wszędzie i dzięki temu zyskuje popyt. Za nią stoi cały sztab ludzi liczących kasę. Aktorką jest średnią, a co do talentu wokalnego to... brak słów (chociaż nieco lepiej niż Mandaryna czy Ivan i Delfin:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones