Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

ej loodzie nie sądzicie, że ona jest trochę podobna do JOJO, tak np. na tej focie, co ma uzytkownik "Lindsay Lohan"?

użytkownik usunięty
LadyCroft

Wiesz co, wkur..... mnie idiotko.Czytałem twoje wypowiedzi i stwierdzam, że są żałosne.Dlaczego przyczepiasz się do drobiazgów?!Twoja Lara to ideał a reszta to idioci!?Żenada

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
LadyCroft

Wiesz co, wkur..... mnie idiotko.Czytałem twoje wypowiedzi i stwierdzam, że są żałosne.Dlaczego przyczepiasz się do drobiazgów?!Twoja Lara to ideał a reszta to idioci!?Żenada

LadyCroft

"Talking to morons is like singing to dumb people, but it's not gonna stop me from trying", ja zaraz powiem, co jest żenadą... po angielsu, bo nawet, gdyby było po polsku to i tak to homo-niewiadomo-co by nie zrozumiało. Bardzo mi przykro, że musiało się urodzić, ale to nie moja wina. Żal mnie bierze, gdy patrzę na ten zasób wysublimowanego słownictwa i umiejętność czytania... Ten temat dotyczy Lindsay Lohan oraz JOJO, ale w zasadzie, przecież to niewiadomo co nie umie widocznie czytać, to bardzo smutne. Może ktoś mu to kiedyś przeczyta, a wtedy dowie się CZYM jest... jeśli ktoś chce mi coś powiedzieć, lub napisać, niech to zrobi wprost, na moim blogu, a nie kryje się po pokach w nadziei, że tego nie przeczytam. Niech to coś tylko wie, że mam je i jego "wypowiedź" głępoko w d**ie. FUCK ANOMIMOUS, to tchórze!!!

LadyCroft

"Talking to morons is like singing to dumb people, but it's not gonna stop me from trying", ja zaraz powiem, co jest żenadą... po angielsu, bo nawet, gdyby było po polsku to i tak to homo-niewiadomo-co by nie zrozumiało. Bardzo mi przykro, że musiało się urodzić, ale to nie moja wina. Żal mnie bierze, gdy patrzę na ten zasób wysublimowanego słownictwa i umiejętność czytania... Ten temat dotyczy Lindsay Lohan oraz JOJO, ale w zasadzie, przecież to niewiadomo co nie umie widocznie czytać, to bardzo smutne. Może ktoś mu to kiedyś przeczyta, a wtedy dowie się CZYM jest... jeśli ktoś chce mi coś powiedzieć, lub napisać, niech to zrobi wprost, na moim blogu, a nie kryje się po pokach w nadziei, że tego nie przeczytam. Niech to coś tylko wie, że mam je i jego "wypowiedź" głępoko w d**ie. FUCK ANONIMOUS, to tchórze!!!

LadyCroft

Faktycznie przez chwile kiedy ogladalam jej teledysk wydawało mi sie ze widze Lindsay ale to chyba dwie rozne osoby...tak mi sie wydaje

użytkownik usunięty
Pearl

have you not pictures from JoJo the youngstar girl she is 13 years and she is so pretty!

Pearl

tak lindsay i jojo to dwie różne osoby jojo ma na imię Joanna Leveseque a Lindsay Lohan to aktorka fakt że też i piosenkarka od 7 listopada ale to nie ona Lindsay ma 18 lat a jojo 13lat wię to dóża różnica chociaż jojo wygląda na 15 lat

LadyCroft

Ja także kiedy pierwszy raz zobaczyłam teledysk Jojo myślałam, że to Lindsay Lohan.

LadyCroft

zależy dla kogo możę tak troszkę wiesz z aktorek najbardziej lubie lindsay lohan a z wokalistek jojo i wydaje mi się że raczej nie chociaż na teledysku jojo z bow wow była troszkę do niej podobna

użytkownik usunięty
LadyCroft

oo fujj jak możecie porównywać Lindsay do Jojo:/.przecież Jojo ma gębę zlepionego trolla xD, a Lindsay jest ładna:D

...co za down wogule wymyslił ze LL upodabnia sie do JoJo !!!!!!!!!!!!!! :///// lindsay jedyna w swoim rodzaju !!!!!! :P

LadyCroft

ja pier... jakie wy macie problemy. żygać się chce

LadyCroft

JoJo to siksa jest, wogóle nie podobna do Lindsay Lohan. O czym tu wogole dyskutować.

Qdrym

jak nie lubie żadnej :]

PS. co to znaczy to jebane "XD" albo "XDD" bo nie ogarniam :/

LadyCroft

Masz rację. Mi ona też przypomina Jojo chociaż ta druga nie jest piegowata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones