Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

i śpiewa też nieźle. Cenię ją i lubię od kiedy zagrała (genialnie) podwójną rolę jako dziecko w 'Nie wierzcie bliźniaczkom'. A kto myśli że jest tylko aktoreczką do głupiutkich komedyjek - niech obejrzy choćby 'Georgia Rule'. Zresztą gwiazdy pokroju Jane Fondy czy Jamie Lee Curtis wypowiadały się o niej i współpracy z nią bardzo pozytywnie. A szaleństwa, narkotyki, alkohol - rodzice ją tego nauczyli, niestety... nie każda gwiazda ma łatwe i przyjemne życie. A Lindsay stara się wyjść na prostą, a w głębi jest mocno skrzywdzoną dziewczyną. Współczuję jej i życzę jak najlepiej.

naitoshi

Tak,zgadzam się z tobą w 100%,mam nadzieje że wyjdzie na prostą i będe mogła ją jeszcze zobaczyć w jakimś ciekawym filmie.

naitoshi

popieram opinię całkowicie...Filmy z jej udziałem to nie głupiutkie romansidła.Ostatnio oglądając "Twardą sztukę" czy "Ostatnią Audycję" dochodzę do wniosku ,że filmy z jej udziałem nie są proste ,mają sens ,często ukryty ...Lin świetnie wciela się w każdą rolę.Jest dobrą aktorką ,naturalną dziewczyną i świetnym człowiekiem ,który zagubił sie pośród ekipy i towarzystwa z którym ma styczność.Wyjdzie na prostą...wierze w to.

Victoria_11

Zgadzam się z wami pod każdym względem. Ona jest młoda a wiadomo, że młode osoby chcą spróbować różnych rzeczy ;)

naitoshi

Co do tego, że jest dobrą aktorką, to zgadzam się w 100%. Jeżeli chodzi o śpiewanie i jej piosenki, to tu jakoś mnie nie przekonuje. Oczywiście, każdy ma swój gust, ale bardziej ją wolę jako aktorkę :)
Z kolei jeśli chodzi o jej problemy osobiste, to niestety jest to smutne :/ Mam tylko wielką nadzieję, że w porę wyjdzie z tarapatów z pomocą dobrych ludzi. Bo talent ma nieprzeciętny!

użytkownik usunięty
naitoshi

Dobrymi aktorkami to sa Cate Blanchett, Meryl Streep, Kate Winslet, Charlize Theron, Penelope Cruz, Natalie Portman itd Ze dwie role w powazniejszych filmach (nie wybitnych) nie czynia z niej kandydatki do Oscara. Gra jedna mina wszedzie tak samo. Prawda o niej jest taka ze moglabyc kolejna popularna i lubiana aktorka ktora gra w glupich komediach typu Kate Hudson czy Cameron Diaz ktore nie sa dobrymi aktorkami ale do komedii ujda, a ona te szanse zaprzepascila o co moze miec pretensje tylko do siebie. Jednak uwazam ze nazywanie jej dobra aktorka to gruba przesada i stwierdzenie to jest krzywdzace dla tych ktorzy w rzeczywistosci tymi dobrymi aktorami sa.
Co do pochlebnych wypowiedzi Jane Fondy na temat Lohan to sie nie zgodze. Czytałam kiedys jej wypowiedz jakos po premierze Twardej sztuki w ktorej mowila ze Lohan jest rozkapryszona gwiazda, spoznia sie na plan, zachowuje sie nieprofesjonalnie i do tego ma wielkie mniemanie o swoim talencie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones