Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Idealny przykład na to...

użytkownik usunięty

... że solarium powoduje okropne przebarwienia! Kiedyś te piegi były subtelne i miłe dla oczu. W chwili obecnej Lohan z domu wyjść nie może bez mocno kryjącego podkładu żeby nie wyglądać jak jedna wielka plama. Nie zmienia to faktu, że aktorka z niej całkiem niezła. Jednak to, co zrobiła ze swoją skórą... największemu wrogowi bym tego nie życzyła. Więc ludzie, ostrożnie ze słońcem i solarium... Tego się nie pozbędzie bo zejściu opalenizny.

użytkownik usunięty

Racja. A ja osobiście nie mogę pojąć ludzi którzy w ogóle się opalają (po prostu nie mogę :D)- albo spalają- na solarium. Mi to śmierdzi zbiorowym debilizmem i tzw. "stadnością zachowań"- np: "O, tamta sławna tak wygląda- to ja też idę na solarium i robię z siebie spaleniznę" :D - mówię o was drogie panie, oczywiście nie o wszystkich :D Wg mnie najpiękniejsza skóra to skóra jasna- może być nawet piegowata, a np blond włosy do spalonej skóry- to najłagodniej powiedzieć- wygląda ochydnie i odpychająco- poza tym takie zestawienie całkowicie się wyklucza i do siebie nie pasuje :D. A Lohan- jako dziecko była taka ładniutka- a teraz coraz brzydsza się robi :D Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones