Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Przecież była jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Jaki miała powód?

dirt16

Najpiękniejszą może nie ale bardzo, bardzo ładną. Jaki powód? Też bym chciała wiedzieć.

HollyShannen19

jestem nie w temacie, jaka operacje zrobiła ? :o

soophie

Napewno powiększyła usta i chyba podciągnęła policzki, nie wiem co dokładnie ale obejrzyj jej zdjęcia z 2012 wygląda strasznie:(

HollyShannen19

bo po prostu jest idiotka, w tym wieku takie operacje robić to trzeba mieć nieźle pod kopuła

HollyShannen19

Sporo aktorek robi sobie te operacje bez sensu kiedy już są ładne i przez to się oszpecają. Może w Ameryce robi się tylko krzywe lustra.

dirt16

Dobre pytanie, po jaką cholerę robiła botoks?? Jedno jest pewne, wygląda znacznie gorzej niż przed

mikruzzo

Dokładnie..

dirt16

Widocznie miała jakieś kompleksy..

użytkownik usunięty
lady_dariaa

Lindsay Lohan ponoć nie miała żadnych operacji, jej buzia wygląda tak, jakby je miała, ale to tylko sprawka botoksu.

dirt16

wygląda ja 50-letnia baba !!! a była taka ładna.......

Arizona_Robbins_Torres

Nie przesadzaj, teraz już tak źle nie wygląda
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTcwODEyMDAzM15BMl5BanBnXkFtZTcwMTQ4NTY3OA @@._V1._SY314_CR10,0,214,314_.jpg
To zdjęcie z premiery filmu "Liz and Dick".

Arizona_Robbins_Torres

Jakoś mi strasznie smutno jak ją teraz widzę. Tak się zniszczyć...

Arizona_Robbins_Torres

50 lat ma np. Jodie Foster, zobacz jak teraz wygląda:
www.famoushairstyle.org/wp-content/uploads/2012/01/Jodie-Foster-2012-Golden-Glob e-Awards-Hair.jpg
I porównaj z tym zdjęciem Lindsay które wcześniej podałem. Chyba nie muszę pisać która z nich wygląda na młodszą. :)

dirt16

operacji nie miała - to botoksem tak się załatwiła

szkoda, bo miała taką ładną naturalną urodę :(

delishya

Zrobiła sobie ostatnio kilka "korekt" bo po kilku latach ćpania wyglądała na 10 lat starszą. A żeby wrócić do Hollywood trzeba jakoś wyglądać. Przykre jest to że jest tak młoda a już musiała się skłaniać ku chirurgi plastycznej w własnej głupoty. Ale to niestety robi Hollywood z młodymi aktorami. Woda sodowa za szybko uderza do głowy :(

elleri

Ja bym nie zwalała wszystkiego na Hollywood, bo jest wiele młodych aktorek czy dziecięcych gwiazd, które prowadzą w miarę normalne życie (np Vanessa Hudges, Mila Kunis, Justin Timberlake) .

delishya

Oczywiście, ja bym jeszcze dopisała Emma Watson :) Lubię ją właśnie dlatego, że nie "zgłupiała" choć od najmłodszych lat była gwiazdą :) Ale niestety jeśli otaczasz się ludźmi którzy prowadzą "imprezowy" tryb życia to trzeba mieć dużo rozsądku i silnej woli żeby nie popaść w alkoholizm i trzymać wszelkie używki z dala od siebie.

dirt16

troszkę takie z dupy pytanie

dirt16

To ja może coś objaśnię. Jak człowiek prowadzi przez kilka ładnych lat taki tryb życia, jak ona to niestety, ale się nie wygląda na dwadzieścia parę lat. Nie da się ukryć, że papierosy, alkohol i narkotyki niszczą nie tylko zdrowie, ale również urodę. Wnioskować więc można, że jakiekolwiek zabiegi jak wstrzykiwanie sobie botoksu jest z jej strony próbom zatuszowania TAKICH zmian, które każdy widzi gołym okiem i być może próbą ratowania swojego i tak dawno upadłego wizerunku.
No cóż, tak czy siak uważam, że jest seksowną kobietą. :D

Moschino_filmweb

Ja sądzę, że wcale tak źle nie wyglądała przed operacją, w "Maczecie" nawet bardzo mi się podobała. Myślę, że do zatuszowania zmian wystarczy dobry makijaż, operacja jest zbyt ryzykowna. Na przykładzie Pameli Anderson można zobaczyć jakie efekty daje dobry makijaż. Z resztą ten temat był założony 24 czerwca więc nie wiem po co go dalej ciągniecie skoro od tego czasu się wiele zmieniło. Obecnie Lindsay już nie wygląda tak źle, przynajmniej ja tak sądzę, a wy oceńcie sami, to są zdjęcia z premiery filmu "Liz & Dick":
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=41200
Wydaje mi się, że teraz wygląda już lepiej niż kilka miesięcy temu, chociaż te policzki nadal nie wyglądają zbyt dobrze.

dirt16

Ostatnio oglądałem 'Wredne dziewczyny'. Jaka ona była wtedy zajebista...

Levy_

Dzisiaj to leciało na TVN7, oglądałem od połowy. 2004 rok to był chyba okres gdy wyglądała najpiękniej.

dirt16

Dokładnie ;-) co prawda oglądałem raczej z przymusu, ale koniec końców aktoreczki całkiem znośne
:)

Levy_

Ja zazwyczaj nie oglądam tego typu filmów ale obejrzałem do końca ponieważ nie mogłem oderwać wzroku od tej pięknej Lindsay i podziwiałem jej urodę. :)

dirt16

Tak na marginesie: dopiero teraz dowiedziałem się, że miała operację, a patrząc na wyżej załączone obrazki muszę powiedzieć, że „po" wygląda zdecydowanie mniej atrakcyjne niż „przed"

użytkownik usunięty
dirt16

ha, no właśnie.. wg. była kiedyś najładniejszą dziewczyna Hollywood, w ogóle byla moja idolka jak bylam nastolatka;). Teraz te jej usta nadają jej wygląd ''botoksowej panny''. Szkoda. Ma dopiero 26 lata a już tak się zniszczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones