Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 781 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Tak się zastanawiam nad postępowaniem Lindsay. Jest bardzo ładna, aktorka z niej niezła [bardzo lubię filmy z jej udziałem], ale zastanawia mnie jedno: co się z nią stało? Przez narkotyki i inne wybryki zmarnowała sobie szansę na to aby zostać cenioną aktorką... A mogłaby wiele osiągnąć...

amelia_

Żeby być sławym trzeba miec silną wole i mocną głowe ;), to znaczy,ze jak się osiągni jakiś pułap popularności to człowiek się jak widać gubi i robi głupstwa :) być może sława okazuje się przekleństwem a nie spełnieniem marzeń, też załuje Lidnsay ale może powróci

Trinity_3

Też mam taką nadzieję. Może kiedyś zmądrzeje. ; pp

amelia_

Ona chyba nigdy nie zmąndrzeje ;D.
`Sława` jej uderzyła do głowy tak jak więkoszości gwiazd. : D

ladyyS

ja mysle pomimo wszystko ze z czasem się w końcu odnajdzie i stanie mocno na nogach.To przecież młoda dziewczyna za którą paparazzi biegają od lat...nie wytrzymała tego ataku,jak i wiele innych problemów rodzinnych które miała za sobą...z czasem wyrośnie z tego-napewno.Szkoda byłoby takiego talentu jaki ona reprezentuje:]

amelia_

Co ty piszesz ? jesteś jak ci z radia M. tylko narzekają. Jest cenioną aktorką tylko do ciebie to nie dociera. I nie pisz głupot o Lin bo to świadczy o twojej głupocie. A Lindsay jest normalnym człowiekiem i ma słabości.

marek_nowak521

no tak ma słabości ale fani są smutni słysząc jak Lin swoje życie spędza na odwyku,szkoda jej bo mogłaby być naprawde dobrą aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones