Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Wcięło mnie po "Twardej Sztuce", nie przypuszczałam, że jest tak dobrą aktorką. Pożera ją
stereotyp "durnej nastolatki". Szkoda, że się marnuje na ćpanie i picie :/

googaify

Popieram też strasznie podobała mi sie w twardej sztuce. Ale też w innych filmach gra bardzo dobrze no ale jak wspomniałaś marnuje się.
Pozdrawiam :)

Wiki69

no tak, tak żal mi jej... :( a mogło być pięknie, ale mimo to i tak jakieś tam role dostaje :)

wizzle

Ja nie rozumiem jej oceny. Przecież ona dobrze gra w filmach wczuwa sie i wgl a tu taka niska średnia każdy kto dał jej 1 to pewnie dlatego że jej nie lubi ;P

Wiki69

po prostu przyklejono jej stereotyp nastolatki rodem z High School Musical i takich tam, a tymczasem dziewczyna ku mojemu wielkiemu zdziwieniu (bo wcześniej też ją miałam za głupią nastolatkę do głupich filmów dla młodzieży) ma wielki talent i wielki potencjał, choć o tym drugim można już chyba mówić w czasie przeszłym. Mogłaby wiele i za jakieś 20 lat być jedną z lepszych aktorek. Mam nadzieję, że jeszcze się pozbiera, choć nie liczyłabym na to niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones