Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Krytykujecie ją bo ćpa? Jakbyście zaczęli karierę w wieku dziesięciu lat też nie
wytrzymalibyście presji. Myślę, że większość ludzi teraz ocenia ją po tym co robi w
prywatnym życiu a nie po jej filmowym dorobku. Który jest bardzo dobry moim zdaniem.

backtoblack17

Zgadzam się z tym że ludzie (niestety) oceniają ją za skandale itp co jest według mnie śmieszne, bo to co ona robi prywatnie to jest jej sprawa. Ale z drugiej strony jak by nie patrzeć jest masa dzieciaków które zaczynały w wiek o wiele młodszym niż Lindsay i jakoś się nie zdegenerowały tak jak ona choćby Jodelle Ferland, Saorise Ronan, siostry Fanning. O nich jakoś nie ma żadnych skandali dymów itp.

frycek49

No masz rację ale .. Jodelle Ferland , Saorise Ronan. nie znam ich, być może oglądałam jakiś film z ich udziałem ale nie zwróciły mojej uwagi. o Elle też nie za dużo słyszałam, a Dakotę lubię. ale mniejsza o to.
Lindsay jest moim zdaniem wielką gwiazdą mimo tego co robi sobie poza planem filmowym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones