Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Jak dla mnie. Uważam, że naprawdę ma potencjał na przyszłą wielką gwiazdę aktorstwa, jeśli uda jej się przezwyciężyć nałogi i słabości. Nadaje się i do komedii i do poważniejszych treści, świetna mimika, modulacja głosu. Dlatego kompletnie nie rozumiem oceny 7/10? To za nisko. Myślę, że wiele osób ocenia ją słabiej poprzez pryzmat jej życia osobistego, a nie o to tu chodzi :) Naprawdę mi jej szkoda i wierzę, że nie zmarnuje się tak, jak inne dobrze zapowiadające się gwiazdki.

e_w_a_

Mam podobne zdanie o niej. Owszem, dziewczyna ma problemy w życiu osobistym, ale aktorka z niej naprawdę dobra. Pewnie za chwilę zostaną powieszone na mnie psy, ale tylko dzięki niej udało mi się jakoś obejrzeć "Wiem, kto mnie zabił". Mam wrażenie, że gdyby dać jej naprawdę dobrą rolę, w dobrym filmie, to mogłaby pokazać na co ją naprawdę stać :)
Wierzę, że jakoś się wreszcie pozbiera i jeszcze pokaże, że niepotrzebnie ludzie spisali ją na straty.

sile

Ma potencjał ale go nie wykorzystuje marnując sobie życie przez ćpanie, alkohol i ostre imprezowanie. A to że ma problemy w życiu osobistym to wyłącznie jej wina. Nikt nie kazał jej sięgać po narkotyki czy jechać samochodem po pijaku. To jej świadome wybory a ona nie jest już małym dzieckiem żeby nie być w stanie odróżnić dobra od zła. Gdyby poświęciła się aktorstwu na całego coś by z niej było ale teraz to ona niech lepiej wyjdzie z dołka w którym się znalazła, bo to jest sprawa pierwszorzędna. Najpierw zdrowie potem kariera:)

e_w_a_

Zapomniałaś Ewo, o jej elektryzującej urodzie.
Przytakuję wszelkim Twym słowom. Gdyby nie gorzała i zielsko, czy co ona tam zażywa, byłaby z niej aktorka pierwszej klasy. Co do "Świadomych wyborów" w wypowiedzi Loli, muszę powiedzieć, że to chyba nie jest tak prosto. Wygląda na to, że dziewczyna uzależniła się od wszystkiego co tylko możliwe, a gdy ktoś jest uzależniony, trudno jest już mówić o świadomych wyborach. Poza tym, dobro i zło, gdy masz w kieszeniach kilka milionów dolarów, stają się wartościami dość względnymi. Nam maluczkim może i łatwo o tym mówić i kogoś oceniać, ale wyobraź sobie, że dostajesz dwa miliony baksów za dwa miesiące pracy... Myślę, że 90% naszej populacji, taka kasiora naprawdę uderzyła by do głowy, zmieniając ich psychikę na zawszę. Lohan, po prostu chyba nie była na to gotowa.

Zaru

I to jest właśnie to o czym mówisz... I w sumie o to mi właśnie mniej więcej chodziło. Wiele młodych gwiazd które zaczynają swoją karierę w wieku dziecięcym ma później problemy. Najlepszym przykładem jest Drew Barrymore która zaczynała jako kilkutelnie dziecko a poten w wieku 13 lat paliła trawkę. Dobrze że wyszła z tego bo jest bardzo dobrą aktorką. Mam nadzieję że LiLo wyjdzie również zwycięsko z tych uzależnień, bo talent ma...

Lola140392

Tak, zgadzam się z Zaru, jej uroda też zasługuje na uznanie, ale nie zgodzę się z tymi 90%, myślę, że takich osób byłoby więcej ;D

Lola140392

Lola14... A spójrz na siostry Olsen. Zaczynały gdy miały kilka miesięcy i się do dzisiaj świetnie trzymają.
A co do Lohan to niestety przegrała z Hollywood. Jednak mam nadzieję, że to tylko bitwa a nie wojna.

rs94

Ciągłe problemy Mary Kate z anoreksją i to http://www.se.pl/rozrywka/plotki/mary-kate-olsen-na-skraju-wyczerpania_60796.htm l nazywasz wygraną? :D Niestety większości młodych gwiazd odbija ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones