Linden Ashby

Clarence Linden Garnett Ashby III

7,7
4 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linden Ashby

Bardzo fajny aktor :D Taki idealny do roli Johnnego Cage'a w Mortal Kombat (moja ulubiona postać)...dobrze ze pojawi sie takze w 3 czesci Mortala na ekranie :D

Zeke

Znam go chyba tylko z mortala ale myśle że nie ma lepszej jego roli no i też czekam na 3 z niecierpliwośćią.

Zeke

straaasnzie się w nim kochałam kiedy grał w Mortal Kombat hehe ;D

Zeke

zgadzam sie jako johnny cage jest nieziemski i tez mi sie podobal:)

Zeke

On jako aktor i Johny C. wymiata! Johny C. to mój ulubiony wojownik w grze, w filmie też. Walka z Goro była super: - Zatańczymy - Te okulary kosztowały 500 dolców!

The_One_

Też uważam że jest genialny w roli Johny Cage. On po prostu stworzył tą postać na nowo, stworzył filmowego Johny Cage a nie tego co znamy z gry i to mi się podobało:)

kluczu90

Ostatnio widziałem go w CSI:Miami, bardzo się postarzał po twarzy:( ale wiadomo od Mortala minęło już przecież prawie 15lat

użytkownik usunięty
Zeke

Oglądając "Wyatt Earp" tak myślałem, że to on, ale nie byłem do końca pewny. Rola mała, ale świetna jak dla mnie, znowu jest zadziorny i nie ustępuje nikomu. Polecam film :)

Zeke

Johny Cage forever.. szkoda ze kariery nie zrobil

Zeke

The one and only ... Johnny Cage!

Zeke

Też tak myślę, ale pomyśleć że Brandon Lee miałby zagrać Johnego oooo nie, miał doświadczenia w sztukach walki, ale nie pasowałby kompletnie, podobnie jak Van Dame.

Zeke

Szkoda że nie zagrał w Annihilation, wzięli jakiegoś innego aktora, pewnie nie był zbyt dobry bo uśmiercili go na samym początku. Zresztą Annihilation to było rozczarowanie, tylko Robin Shou jakoś ciągnął ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones