Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

że odrzucił rolę w Lincolnie , jeszcze by oscara dostał , przecież to świetny aktor i na pewno dalby sobie radę .

wojti_venom

to prawda że odrzucił bo jak sam powiedział jest za stary ? ile ma nesson 60 ? a gościa którego wzieli zamiast niego chyba 55 , też mi wielka różnica. Wydawało mi się że nesson jest w dobrej formie tzn jak grał w uprowadzonej 2 "taken 2" . Może tam wymagali od niego jakiejś jazdy konno on nie umie albo ma jakieś złe wspomnienia z tym związane. Nie wiem nie mam pojecia w uprowadzonej 2 (2012) biegał strzelał ,wszystko robił a tu nagle za stary w lincolnie i nie da rady .

wojti_venom

A może odrzucił rolę ze względu na scenariusz? Aktor który grał w naprawdę dobrych filmach mógł nie chcieć grać w takim... filmie jak Abraham Lincoln Łowca Wampirów. Każdy aktor jak przypuszczam chciałby mieć to w swoim życiorysie...

Sajaczek

lol , mi chodziło o Lincolna Spielberga

Sajaczek

nie no porażka

Sajaczek

Nie ten "Lincoln", zresztą grał niedawno w takich filmach jak Battleship, Gniew Tytanów czy Stracie Tytanów które wg reprezentują podobny poziom do wspomnianego przez Ciebie Lincolna Łowcy Wampirów.

Sajaczek

No kolego Sajaczek, niezła wtopa :D A co do decyzji to również jej nie popieram aczkolwiek tam też chyba Spielberg miał wymagania co do konkretnego aktora na rolę Lincolna, więc do końca nie wiadomo jak to am było.

Sajaczek

:P Fakt, wtopa po bandzie :D Po prostu ostatnio obejrzałem tego Łowcę Wampirów i byłem zdruzgotany. I jak widzę nazwisko Lincoln to niestety staje mi przed oczami ten obraz :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones