Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Geniusz. Nie będę udowadniać dlaczego, ponieważ każdy szanujący się kinoman wie, że to klasa sama w sobie. W moich oczach to jeden z najwybitniejszych aktorów w historii.

Szajba

I chyba najbardziej niedoceniony :-(

Tony__Montana

No cóż, nie ma się co przejmować, jest jeszcze wielu innych świetnych aktorów bez Oscara itd. Natomiast w moich oczach jest świetny i do każdego filmu, w którym on bierze udział zabieram się chętnie ; J

Tony__Montana

najbardziej niedocenionym to jest Tim Curry

Szajba

dałam mu 9,bardzo go lubię ale tak naprawdę brakuje mi w nim spontaniczności,charyzmy,większej mimiki,wydaje się trochę flegmatyczny jakby zachowawczy

CelineMarie

Też go uwielbiam. Jeden z moich ulubionych aktorów :)

monika220

rewelacyjny aktor... ;)

Szajba

Właśnie nie mogę pojąć czemu Lista Schindlera ma tyle Oscarów, a za rolę dla aktora pierwszoplanowego - żadnej

MrFantastic

....taki prosty i konkretny.......:)

Szajba

Problemem jest to, że gra w niezliczonej ilości badziewia. Gra chyba we wszystkim co mu proponują jak leci. Większość jego filmów, które widziałem powoduje zgrzytanie zębów z zażenowania.

Szajba

Zgadzam się z tobą, powinien mieć garść oscarów.

Szajba

Zagrał gdzieś złą postać? Chętnie bym go zobaczył w roli jakiegoś irlandzkiego gangstera.

Madoq

Nie chcę spoilerować ale polecam obejrzeć trylogię Nolana tj, najnowsze 3 batmany. Gra tam i zapewne Cię zainteresuje :)

Arian_Aris

A dokładniej to ma znaczącą rolę w Batman:Begins i przewija się w Dark Knight Rises.

Arian_Aris

No tak, zapomniałem o tej roli.

Szajba

Też tak uważam. Uwielbiam Liama Nessona i spokojnie dam mu 10/10. Dla mnie jest genialnym aktorem i świetnie wczuwa się w każdą rolę. Oglądanie filmu z nim to dla mnie sama przyjemność.

Szajba

Uwielbiam kiedy zamiast rzucać opiniami, rzuca się faktami.
Nie, nie "każdy szanujący się kinoman wie to i to",
bo to pojęcia względne i kwestia własnych preferencji.

GodWhore

Niezmiernie przepraszam i dopraszam się wybaczenia.

Szajba

No i po co ta ironia?

GodWhore

Ironia też się nie podoba? Choroba, no to znowuż przepraszam.

Szajba

Ja uwielbiam jego głos "uprowadzona" nie byłaby taka fajna (mówię tutaj o pierwszej części) gdyby nie jego głos.

Szajba

Liam "znajdę Cię i zabije" Neeson. Dla mnie osobiście aktor porażka

jan_haberka

A dla mnie jesteś kretyn i ignorant. Liam to jeden z najlepszych na świecie aktorów, bardzo niedoceniony.

Mike555

zadałem sobie trochę trudu i sprawdziłem trochę Twoich ocen filmów ... Uprowadzona3 - 10 gwiazdek , Uprowadzona2 - 9gwiazdek , niezniszczalni to bardzo dobry film ? jak dla mnie tragiczny...
Ojciec Chrzestny oceniony na 1
Pulp Fiction oceniony na 2
jak tacy ludzie mogą oceniać na filmwebie...

jan_haberka

To powiedz mi o czym jest pulp fiction jeśli umiesz mistrzu kina? A ojciec chrzestny to miał być gangsterski film pełen grozy, a skończyło się na kiczowatym kłapaniu przez 3h. Żałosne. Taken 3 fakt trochę za mocno oceniłem, a niezniszczalni to tylko z sentymentu do starych dobrych wyjadaczy. Póki co, to ty się nie popisałeś, gdyż obrażać Liama i mówić, że jest cienkim aktorem, a potem wyjeżdżać do kogoś kto ma otwarte oczy i widzi, że aktorem jest dobrym z pretensjami to jest raczej poziom gimba, więc się sam zastanów zanim rzucisz kamieniem.

jan_haberka

Niektóre filmy tutaj mają zbyt niską ocenę, więc nazywanie tego portalu jakąś skarbnicą wiedzy i sugerowanie się oceną jest denne. Ojciec chrzestny to kłapanie przez 3h, można usnąć, a jak jesteś taki mistrz to powiedz ocb w pulp fiction? Obrażając Liama to ty pokazujesz raczej poziom gimba i atakowanie mnie nic nie zmieni

Mike555

z kimś kto tak ocenia filmy raczej dyskutować się nie da

Mike555

Poza tym to nie ja kogoś atakuje to na pewno nie ja Ciebie... Ty zaczynasz nazywając mnie kretynem

jan_haberka

Atakujesz Liama, to co o mnie myślisz to mnie mało interesuję. Komentuję tak jak uważam, mam prawo. Igrzyska Śmierci, na których byłem w kinie i straciłem 20 zł mają taką samą ocenę, jak choćby Jack Strong. Więc ja nie sugerowałbym się ocenami tej strony. Na wielu ocenach się przejechałem.

jan_haberka

Normalnie cieciu nie kazdemu musi sie podobac ojciec chrzestny. Kazdy kto oceni na 10 ojca chrzetnego jest wielkim znawca kina? Jebn*j sie w czajnik

Szajba

Większość filmów, które z nim widziałem, to prawie "Taken". xD Mam do niego słabość przez to, bo tak samo jak Connery, jest ciągle taki sam.

Szajba

To prawda. Widzę go w obsadzie - wiadomo, że film będzie dobry. Jeden z moich ulubionych aktorów.

Szajba

Zgadzam się. Czy w poważnym kinie czy w kinie akcji zawsze wypada znakomicie

Szajba

Hahahahahahahahahahahahaha

Szajba

Pod którymś z filmów akcji z udziałem Neesona, chyba pod którąś "Uprowadzoną", ktoś zapytał retorycznie: "I co w tym filmie jest nowego, oryginalnego?!"
Odpowiedziałem mu: "Neeson."
Przy nim w tym gatunku kina nikną Seagale, Ja Vam Dam'y,  nawet Stathamy.
Bo to jest Aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones