Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Wg was lepiej sprawdza się jako spokojny gość czy też w rolach ostrego zabijaki?

piecyk32

Wiadomo - Uprowadzona!

użytkownik usunięty
piecyk32

W normalnych rolach w produkcjach typu "Kinsey", "Lista Schindlera''.
Nie mogę się doczekać jego występu w "Milczeniu Boga". Miła odmiana po 10 latach grania na jedno kopyto.

tylko czy widzowie to docenią, bo ostatnio przyzwyczaił ich do akcyjniaków

piecyk32

W filmach akcji aktor jakikolwiek nie może się wykazać grą,połowę robią za niego kaskaderzy a drugą efekty specjalnie i mimo,że lubię go w filmach sensacyjnych to jednak wolę jak gra inne role niż tylko latanie ze spluwą co pierwszy lepszy potrafi.

CelineMarie

Zgadzam się. Ogólnie bardzo go lubię, ale więcej może pokazać w "normalnych" filmach

CelineMarie

Tu masz rację, ale pomimo mało "twardej" twarzy do tych sensacyjnych też kurcze świetnie pasuje

piecyk32

Dla mnie w filmach akcji!

piecyk32

Dla mnie to zawsze będzie przede wszystkim Qui-Gon :)

piecyk32

Podobała mi się rola wdowca i ojczyma w sympatycznym i lekkim filmie „To właśnie miłość”. Jak się ten film ogląda po latach, to rola Liama wydaje się jeszcze bardziej wzruszająca, bo tak jak w filmie niósł trumnę swojej żony, tak 6 lat później niósł w realu trumnę Nataschy

piecyk32

W "Ted 2" wybitna rola.

piecyk32

Zabijakę może "zagrać" każdy aktor, nie koniecznie bardzo uzdolniony. Myślę, że żal jego talentu na role ganiającego ze spluwą. Ale, kto wie, może to dla niego jakaś odskocznia? Jeżeli codziennie gra w teatrze, to może potrzebował czegoś zupełnie innego? Szkoda, że "rozmienia się na drobne", ale z drugiej strony, film na miarę "Listy Schindlera" nie zdarza się często.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones