Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Ten gość jest niesamowity. Widziałam z nim już 18 filmów i nadal mnie zachwyca , chyba nie ma roli której by nie zagrał a do tego w jakim stylu. Perfekcjonista w każdym calu!
On nawet akcent potrafi zmieniać jeśli wymaga tego rola- szok.
Zasłużona pozycja w Top 50 a nawet powinien być wyżej.

grabano

zgadzam sie ale jeśli chodzi o akcent to musisz wiedzieć że większość aktorów zmienia akcent w zależności od roli ...

grabano

Zgadzam się z tobą w 100%. W każdym filmie jest niesamowicie magnetyzujący. Prawdziwy aktor :)

grabano

zgadzam się również nie gra byle w czym ,potrafi naprawdę zagrać role tak by się wydała jak by on sam grał bez scenariusza ...poza tym trójka panów z którymi pracował mówi sama za siebie :) moje ulubione filmy w którym błyszczał talentem to Królestwo Niebieskie ,Przetrwanie ,Uprowadzona ,Tożsamość ,After.Life ,Lista Schindlera ,Drużyna A , aż się zastanawiam dlaczego jeszcze nie dostał oskara .

krystian9690

Kwestia czasu a dostanie ;d

grabano

A na dodatek wysoki i przystojny...hmmm czegoz wiecej chciec, chodzacy ideal,niestety na "innej planecie"

grabano

Zgadza się Liam jest niesamowitym aktorem, który potrafi wcielać się w role o rożnych zabarwieniach. Dla mnie jest jednym najlepszych aktorów naszych czasów !!!

tomucho77

Widziałam 2 dni temu "Przetrwanie" Z Liam'em - niby nic takiego a jednak znów widać z jakim profesjonalizmem z jego strony mamy do czynienia.
Polecam ;d

grabano

Oglądałaś z napisami czy z lektorem ?

tomucho77

Zawsze i tylko z napisami

grabano

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam jak przetrwanie będzie z dobrym lektorem to luknę (osobiście wolę lektora).

grabano

Potwierdzam, perfekcyjny aktor. Kolejny dowód na to że brytyjscy aktorzy są najlepsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones