Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Liam Neeson jako Gerald z Rivii. Co sądzicie o takiej kombinacji?

użytkownik usunięty
Mumin87

Za stary. Poza tym jego wygląd i przede wszystkim głos jest hm...zbyt "szlachetny"? Nie tak wyobrażam sobie Geralta. Sapkowski co chwila podkreślał, że miał "paskudną gębę".

Mumin87

raczej jako Regis ... miałby pole do popisu :D

rafiinter

Ja także obsadziłbym go w tej roli, a Geralta mógłby zagrać Ralph Fiennes.

klejstos31

albo Michael Fassbender

rafiinter

Istotnie Twoja propozycja też niczego sobie :)

klejstos31

O ciesze się ze ktoś mnie poparł ;d. Jeśli ktoś widział Głód albo Centuriona to wie jak ten aktor gra. Bez jakiegoś mizdrzenia się do kamery, żeby w każdym ujęciu wyglądać super. W jego grze można zobaczyć prawdziwy "brudny" ból i cierpienie, czy zwykły przygnębiający smutek. Wzrostem i budową ciała tez pasuje.

Mumin87

Pomimo beznadziejności polskiego filmu... ja nie widzę tam już nikogo innego jak Żebrowskiego :) Opcjonalnie Christian Bale bo moim zdaniem ma brzydki ryj i dobry z niego aktor :D

Tenenit

wiedźminem musi być polski aktor, inaczej nie będzie to wiedźmin.

Tenenit

dokładnie :)
choć nie przepadam za Żebrowskim, w roli Wiedźmina nie chciałbym nikogo innego zobaczyć. jego postać z ekranizacji idealnie wpisuje się w moje wyobrażenia po lekturze sagi.
a Neeson faktycznie bardziej do roli Regisa pasuje.
pzdr
i na pohybel sq..! (jak brzmi prastara inskrypcja)

Tenenit

Buahahahahahah. Jakby to przeczytał (i zrozumiał) to by się obraził, czy
ucieszył? :P

Mumin87

Neeson się moim zdaniem na Geralta nie nadaje. Choć również ciężko mi
powiedzieć, kto pasowałby idealnie. Żebrowski był w tej roli całkiem spoko,
choć film jako całość był żenujący. Ja jako Geralta sobie wyobrażam tego z
gry komputerowej Wiedźmin, mówiącego głosem Jacka Rozenka (ten gość ma
zaje*isty głos).

użytkownik usunięty
pl_szajba

Neeson jako Regis? Bez żartów...Regis był raczej niski i "zasuszony", a Liam jest bardzo wysoki i dobrze zbudowany, z żadnej strony nie nadaje się na wampira...
Moim zdaniem Regis jest tylko jeden - Gary Oldman

Mumin87

A ja się wyłamię: mógłby być.Kilka szram na gębie oszpeciło by ją jak należy, białe włosy, tylko nie spięte w cebule jak w komiksie!Kurde! Tak zajebisty materiał jak proza Sapka czeka na sfilmowanie a Hollywood kręci szmirę za szmirą :/

Mumin87

Nie. Ale jako Bonhart, czemu nie. Grał już w tylu rąbankach z mieczem, że wie jak żelazem robić na planie.

Mumin87

Też widziałem Liama w tej roli.Tylko rzeczywiście chyba wiek mu na to nie pozwala.
Choć Geralt i tak wyglądał (przez swoje włosy) na trochę starszego niż był ;-).
Niezłym Geraltem móglby moim zdaniem też (młody) Christopher Lambert.

użytkownik usunięty
Mumin87

Zacznijmy od tego że gdyby włosy w Mrocznym Widmie mu zafarbować na jasne i dodać parę blizn, to był by Geralt jak ta lala...

Mumin87

Ja w tej roli widzę tylko Luke'a Gossa

Mumin87

Czy ja wiem gdyby go odpowiednio podpicować tj. lekko odmłodzić to myślę że był bym dobrym odtwórcą Geralda.

Mumin87

Geralt niekoniecznie ale Vesemir idealny. tzn Vesemir wg Sapkowskiego a nir kapłan z filmu :)

voyano_wrecemocny

Hmmm.... a mi by na Regisa pasował idealnie....

Mumin87

hmmm no fajne spostrzeżenie gdyby wydłużyć i przefarbować włosy no no

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones