Liam Neeson

William John Neeson

8,1
77 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam Neeson

Wygląda jak jakiś schorowany żul :( co się z nim stało? Wygląda jakby miał poważne problemy zdrowotne a dokładniej psychiczne i fizyczne, szkoda gościa.

nudecroft

wygląda jak Patrick Swayze w trakcie choroby, wielka szkoda bo był fajnym aktorem...

sweetgirl_fw

To fakt, był fajny. No cóż każdy musi kiedyś odejść. Podobna sytuacja była z innymi aktorami np Michael J. Fox który też miał ten niefart i zachorował.

sweetgirl_fw

jest dobrym aktorem, jeszcze żyje i nadal robi świetne flimy - gra

nudecroft

Ja mam nadzieję, że to nie jest żadna choroba. Może po prostu w końcu się zaczął starzeć. Zawsze wyglądał dużo młodziej niż miał faktycznie, więc może teraz jakoś szybciej się starzeje. Sama nie wiem.

karolina922

Jeśli tak się utrzyma to chyba nie zobaczymy go już w żadnej produkcji chyba że zagra w niej żula. Szkoda.

nudecroft

Pogrzebaliście go już?!? Co z wami ludzie?! A moze do jakiejś roli się odchudził itp?!!! Poza tym, jak się mija 60tke to raczej się starzeje i skok jest duży. Może dożyje stówki czego mu życzę. Ciekawe komu będzie łyso(?)

peterson78

Spokojnie, tylko mnie to zaintrygowało czemu tak się zmienił. Lubię go i życzę mu jak najlepiej.

nudecroft

On się po prostu odchudził. Kolejna ofiara mody na szczupłą sylwetkę. Mam nadzieję, że nie zacznie się ostrzykiwać.... Kiedyś był moim zdaniem jednym z najprzystojniejszych aktorów- bardzo w moim typie - teraz niestety nie mogę na niego patrzeć. Nie każdemu do twarzy z kilkunastoma kilogramami na minusie.....

agaandre

To nie jest kwestia odchudzenia, on w ogóle niezdrowo wygląda jakby przeszedł traumę.

peterson78

Wygląda jak schorowany żul?phy ...Nie lepiej nasączyć się botoksem Tak.Wygląda bardzo dobrze ,a ma już swoje lata,ale co niektórzy wolą zaiste oglądać chodzące kukły z botoksem itd na twarzy .Zajmijcie się sobą .A Liam to świetny aktor .To normalne ,że ludzie z wiekiem się starzeją jednak nie każdy potrafi z godnością to przyjąć .

nikola200

zresztą twój awatar pokazuje ,że lubisz sztuczność jak większość społeczeństwa

nudecroft

Żałosny komentarz

MySlaws

Nic nie rozumiesz, bardzo lubię tego aktora i trochę się martwię że tak podupadł a ty wyskakujesz z czymś takim zupełnie nie potrzebnie i bez sensu.

nudecroft

Kochani , Drodzy I tak dalej w te melodie:) nie dziwcie sie, ze widzieliscie idola z 15 tudziez i 20 lat, a on wciaz bedzie wygadal tak samo. To jedna z najpiekniejszych rzeczy, ktore sie nam przydazyly. Spojrz w lustro, czy wciaz zwygladasz jak ta mala/mloda dziewczyna, gdy.. wies

Vam

Wiesz... wiele mialam w glowie, mojsprytny, lecz wciaz platajacyffigletelefonik w ppodrozygdzie trzesie, nie pozwoli mi tego wyrazic. Az sama(ku rdwa jasna) stracilam watek, wierze, ze Tobie pomoglo... ootherwise you'll hear from me soon :))))))

Vam

No co racja to racja człek się zmienia.

nudecroft

Twoja stara

mateluszek

A te "Twoja stara" to odnośnie czego? Czy po prostu tak napisałeś byle co? bo tak często się zdarza.

użytkownik usunięty
nudecroft

Schudł 9 kg do roli w "Milczeniu Boga".
http://www.nydailynews.com/entertainment/movies/liam-neeson-lost-20-pounds-scors ese-movie-role-article-1.2436475

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones