Leszek Lichota

8,0
31 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leszek Lichota

Chodzi na siłownię tam gdzie ja na basen:]
Jest strasznie duzy chociaz ja nie jestem mala:Pprawie mam 180cm:D

AnetkaS

hmm moze powinnam zapisac sie na absen? :D hehe :P. nie no, fajnie masz :P wykorzystaj to jakos, popros chociazby o autograf :P (mozesz opprosic o dwa i jeden przeslac mi :D). hm :P a tak w ogole to w jakim miescie jest ten basen i silownia? :P

monika_

w poznaniu a jakze inaczej:D
I jeszcze gra tutaj w teatrze polskim, tak dobrze ze koniec:DDD
Pozdrawiam

AnetkaS

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A, a mnie w oczach jadą czołgi i jeszcze strzelają do tego !!! A u mnie na osiedlu mieszka Królowa Brytyjska !!!! Nie ośmieszajcie się, bo i tk nikt wam nie uwierzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

cOOba

Cooba, czy dla ciebie niemozliwe jest zobaczyc kogos slawnego? Idź sie lecz.

użytkownik usunięty
cOOba

cooba puknij się w łeb, ja osobiście widziałam Leszka własnie w Poznaniu w jednym klubie i wcale nie uważam tego za coś niezwykłego...Ty myślisz że aktorzy nosa w domu nie wychylają...:P?

:D zakładam, że tak jak inni śmiertelnicy aktorzy robią zakupy i wyprowadzają psy :) może nie mega gwiazdy w Stanach, ale w Polsce, raczej nie mają wielkiego zaplecza, które mi organizuje całe życie

gosia26104

W Stanach też można spotkać Brada Pitta, Roberta De Niro czy Bena Afflecka na zakupach. Zapewniam Cię. :)

cOOba

Ja znam go prywatnie(to moja rodzina). I uważam że jest bardzo fajny. Jeżeli Ty nie widziałeś kogoś sławnego to to wcale nie musi od razu być dziwne że się kogoś widziało lub zna.

gwiazdka12

Popracuj nad skadnią.

cOOba

Taaak, bo spotkać w POLSKIEGO aktora w POLSKIM mieście, które w dodatku jest pewnie jego rodzinnym miastem i/lub miejscem pracy, to jest taka niemożliwa niemożliwość...
Niezły ubaw miałam z Twojego posta, a podobno wg Ciebie to inni się ośmieszają ;)

cOOba

Co w tym dziwnego? Wystarczy pojechać do Warszawy na zakupy, to nie raz zobaczysz aktora/aktorkę z wózkiem na zakupy. Zapomniałeś chyba, że aktorzy to też ludzie :P

AnetkaS

ludzie! Leszek to jest dobry aktor ale nie jest jakaas wielka gwiazda, chociaz bardzo go lubie bo gra bardzo naturalnie. I gra w teatrze polskim bo bylem jak gral i potem widzialem jego jak byl na piwie w pubie obok i nie uwazam to za cos dziwnego.. mozna widziec na zywo wiele slawnych osob bo oni wychodza z domu jak ludzie.

djmaly10

Zgadzam się! To jest normalny człowiek, ot ja np widziałem kiedyś tego aktora w Starym Browarze (Centrum handlowe w Poznaniu - informacja dla zamiejscowych;)), dokładniej w Big Starze zdaje się;)

tomekdry

też ci wierze. Mieszkam w Poznaniu i raz widziałem go na cytadeli

djmaly10

Ty też popracuj nad składnią. Ludzie, czy wy polskiego w szkołach już nie macie?!

AnetkaS

O, fajnie :) Ja też z Poznania jestem, ale nigdy go nie spotkałem. Paru moich znajomych ich widziało z żonką i wszyscy jak jeden mąż mówią, że on na żywo wygląda lepiej niż w TV, a żona gorzej.

AnetkaS

Wygląda na wysokiego ja widziałem kiedyś Anne Dymną w Warszawie przynajmniej tak mi zdawało że to ona .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones