Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

http://www.filmweb.pl/film/Sybil-1976-167780

To jest mistrzostwo w pokazaniu życia z rozdwojeniem wieloosobowym (Sally Field niesamowita, bezbłędna, obłędna)

Nie sądzę, żeby Di Caprio miał szansę zrobić ze swoją rolą to co Field. Nie ma takiego warsztatu ani takiego talentu.

Unibet_78

Mam takie wrażenie,że bardzo nie lubisz DiCaprio czytając wszystkie posty które piszesz:)?

tripek

Nie jestem jedyna, uff. Już zaczynałam się martwić.

tripek

Wygłaszam swoją opinię do której mam prawo. a Zuza88 chyb jesteś jedyna, bo głównie ty komentujesz każdy post, który negatywnie odnosi się - w Twoim mniemaniu - do Twojego Idol ;)

Unibet_78

No właśnie, to mój idol. Więcej chyba nie muszę tłumaczyć. :)

tripek

Tak to bywa, gdy komentuje się opierając się wrażeniach, nie sprawdzając nawet mojego profilu. Większość filmów z udziałem Di Caprio dostało noty 8 i wyższe. Gdybym go nie lubił nie zabierałbym się nawet na oglądanie filmów z nim. Tyle, że umiem obiektywnie ocenić, że porywa się z motyką na słońce patrząc na aktualne dokonania. Jeżeli mu się uda, to będę również dopingował go do tego, żeby dostał tego upragnionego Oscara. Ale na razie nie zagrał nic takiego, co stawiałoby go ponad rocznych konkurentów.

Jordan Belfort, Teddy Daniels, Dom Cobb, Frank Wheeler czy Howard Hughes to postacie zagrane prawie że tak samo. Czego zatem oczekiwać? Mnie Di Caprio ujął rolą w Krwawym Diamencie i w Niebiańskiej Plaży - zresztą nominowano go za tą rolę do Złotej Maliny i całkowicie nie mam pojęcia dlaczego. Również jako Jay Gatsby był fantastyczny.

A teraz co do jego nominacji oscarowych:
1994 - Grape - był fantastyczny, odlotowy, boski wręcz, nie wiem Tommy Lee Jones był lepszy, ale był równie dobry w swojej roli.
2005 - nikt nie miał szans z Jamie Foxxem
2007 - dla mnie bomba rola, ale Forest faktycznie zasłużył
2014 - tylko idiota stwierdzi, że Mathew nie był najlepszy w roku 2014. Z nim nikt nie miał szans i nawet jeśli ktoś jest największym fanem Di Caprio i stwierdzi, że Di Caprio powinien dostać Oscara za Wilka to wykaże się absolutną ignorancją i zrobi z siebie pośmiewisko.

Zatem - drodzy fani Di Caprio - napiszcie, za którą rolę zasłużył na Oscara licząc się z tym, kto w danym roku dostał tego Oscara.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bjolog

A jednak...

Unibet_78

po co te wszystkie kłótnie, każdy może mieć inne zdanie na temat danego filmu lub aktora. Nie niektórych jest dobrym aktorem dla innych nie. Po co tak przekonywać i się spierać?

p.s ja sodzę że podoła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones