Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Najlepszy aktor w historii kina! Może znów zjednać się na nieokreslonym topie z Pacino i De Niro jak na "starość" zacznie grać w pazdzierzach... Ale na dziś król aktorstwa,a aluzje Quentina przy roli Rocka Daltona bardzo znamienne...

mateos8

Ale czy w paździerzach trzeba grać odrazu źle?

KrzychuSwar

Niekoniecznie. Można też dobrze, a nawet wybitnie grać w gałe i grać np w 4 lidze polskiej czy estońskiej, a talent pozwala na himaleje... Finalnie co ocenia widz? Ligę mistrzów ;) i w takiej lidze gra Leonardo - i tak też się go podziwia. Nie podziwia się przepięknej bramy xyz z 4 ligi , do której dostęp mają nieliczni. Podziwia się bramy Ronaldo czy Messiego w finałach LM... Brutalne i niesprawiedliwe? W wielkim stopniu tak, ale i też tak wyglądało zawsze Hollywood. Jedynym ukojeniem jest to,że taki przykładowy DiCaprio nie jest tylko pozłacanym dzieckiem tego kur##dolka, ale jest naprawdę geniuszem w swoim fachu i on akurat na gloryfikację zasługuje jak nikt.

mateos8

Widzialem w calosci 4 filmy z nim: Co Gryzie Gilberta G, Wilk z Walt Street, Django oraz Titanic te pierwsze 3 sa swietne, szczegolnie django, Co gryzie gilberta G odwzorowanie chorego swietne, wilk z walt street chad, a w tianicu.. nedzna. Taki przydupas kobiety

KrzychuSwar

Miałem Cię prędzej za poważnego rozmówcę, można mieć zdanie "północ-południe" - kumam!ale to i tak nic nie da w traktowaniu Cię jako rzetelnym, gdyz piszesz że, widziałeś ,,4,, filmy z nim,,.. przecież to jest jakieś kpina . Nic więcej nie dodam. Swoje myślę i swoje wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones