Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Zanim zaczne cokolwiek pisać,uzasadniać,musze uprzedzić potencjalnych czytaczy na mojego psychofana - @SamaFarscha...Zapewne z zapartym tchem bedzie wojowal z tym postem ;) Ok :) Niech wojuje,ma prawo. Subiektywna opinia jest najwazniejsza! Ja go(tego usera) szanuje,bo zycie mnie tego nauczylo. Kocham FILM i pewną inną dziedzine - i w tej drugiej mialem wspanialego rozmowce,z ktorym czesto sie zadzalem i drugie tyle nie..I pewnego dnia sie z nim ostro kłóciłem,zeby na zjautrz...sie dowiedziec,ze on zmarl dzien/dwa pozniej...Czlowiek wtedy inaczej mysli..Cos strasznego. "Mniejsza",to nie sekcja do uzalan..

Leo-Monstrum!? Absolutnie!

Dzieciak od poczatku wypierdzielil mieszanke wybuchową - czyli TALENT+WARSZTAT! Skad on to wzial?? ..urodzony...


1)Chlopiecy swiat : MIazga! Wybitnosc w "debiucie"! Legenda DeNiro musiala sie niezle naspac,zeby dogonic gowniarza...Spoko,dala rade..Ale gora na remis. ..Coz to juz jest za wyznaczik?!

2)..Gilbert.. - Najwybitniejsza rola w historii kinematografii !! Dla mnie..Ale dla pocieszenia,ze ja nie psychofan..Takie samo zdanie ma kilkadzia tys/milion innyh fanow - nic nie trzeba dodawac!

cdn...

mateos8

Calkowite zacmienie: Na tym etapie rola wybitna.. Mnie subiektynie zatkalo. Kolejna rola,ZUPELNIE NOWA odslona! TRUDNE szczegoly warsztatu okazaly sie dla Leo zwykłą żąglerką,np.łapiac sie żargonu piłkarskiego ;)

Przetrwac w nowym jorku..: Ten akapit chcialem pominac.. Serio! To jest bezapelacyjnie rola na miare oscara! BOŻE,jak ja sie ciesze,ze ta rola jest tak doceniana na forach,wszelakich rankingach,typach itp. Tej roli sie nie da opisac! Trza zobaczyc!

Szybcy i Martwi: .Nigdy niezapomne poswiecenia Sharon Stone! Okazalo sie ze slusznie walczyla o niego jak lwica! Poza tym? Rozla bezbledna ;)

....cdn...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones