Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Hej, może ma ktos ochotę pograć? ;D
Gra polega na tym, że każdy przechodzi przez jakiś film aktora do Leonardo DiCaprio.


Lena Olin -> Królowa potępionych -> Vincent Perez -> Fanfan Tulipan -> Penélope Cruz -> Vanilla Sky -> Cameron Diaz -> Holiday -> Kate Winslet -> Titanic -> Leonardo DiCaprio


Nastpena osoba zaczyna od Juliette Binoche :)

fenix

Dolph Lundgren - Rocky 4 - Stallone - Cop Land - DeNiro - Chłopięcy świat - DiCaprio
teraz może Leonardo DiCaprio

sun_flowers

Hehe;) Proste:
Juliette Binoche -> Czekolada -> Johnny Depp -> Co gryzie Gilberta Grape'a? -> Leo;)

Teraz coś trudniejszego: Kate Winslet

Nie no to był akurat żarcik;) Weźmy Ala Pacino! Who's next?

number_nine

Ciekawe czy zrobi się z tego taki wężyk jak u Edwarda Nortona :-)


Al Pacino - Donnie Brasco - Johnny Deep - Co gryzie gilberta Grape'a? - Leonardo DiCaprio...


Stephen Collins

Vinga_

Johnny Depp - oczywiście...
Coż za plama :-) chyba się jeszcze nie obudziłam po tych świętach...

Niemniej jednak teraz:
Stephen Collins

Vinga_

Stephen Collins -> Krwawy Diament -> Leonardo DiCaprio ;)

To może teraz... Jim Carrey

Gabriel_7

Jim Carrey - Zakochany bez pamięci - Kate Winslet - Titanic - Leonardo DiCaprio

Coś łatwo idzie.
Spróbujemy zakręcić.

Fanny Ardant

Vinga_

Fanny Ardant -> Zakochany Paryż -> Elijah Wood -> Władca Pierścieni -> Orlando Bloom -> Piraci z Karaibów -> Johnny Depp -> Co gryzie Gilberta Grape'a -> Leonardo DiCaprio.

Mark Wahlberg

użytkownik usunięty
Gabriel_7

Mark Wahlberg - "Boogie Nights" - Don Cheadle - "Po zachodzie słońca" - Naomie Harris - "POTC" - Geoffrey Rush - "Zatrute pióro" - Kate Winslet - "Titanic" - Leo

Charles Rocket

Charles Rocket -> Głupi i głupszy -> Jim Carrey -> Zakochany bez pamięci -> Kate Winslet -> Titanic -> Leonardo Dicaprio

Susan Flannery hehe.

Gabriel_7

Susan Flannery - Moda na sukces - Ian Buchanan - Azyl - Jodie Foster - Bardzo długie zaręczyny - Audrey Tautou - Kod da Vinci - Tom Hanks - Złap mnie, jeśli potrafisz - Leonardo DiCaprio

John Cleese

Vinga_

John Cleese -> Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość -> Cameron Diaz -> Gangi Nowego Jorku -> Leonardo DiCaprio.

Marlon Brando

użytkownik usunięty
Gabriel_7

Marlon Brando - "Czas apokalipsy" - Laurence Fishburne - "Matrix Rewolucje" - Hugo Weaving - "Płotka" - Cate Blanchett - "Aviator" - Leo

Fabienne Babe

Fabienne Babe -> Obiecane Życie -> Pascal Greggory -> Joanna D'Arc -> Dustin Hoffman -> Pachnidło -> Alan Rickman -> To właśnie miłość -> Hugh Grant -> Dwa tygodnie na miłość -> Sandra Bullock -> Miss Agent -> Ernie Hudson -> Przetrwać w Nowym Jorku -> Leonardo DiCaprio

Salma Hayek

Gabriel_7

Salma Hayek - Dogma - Matt Damon - Infiltracja - Leonardo DiCaprio

Kevin Bacon

Vinga_

Kevin Bacon -> Tatuaż -> Meg Ryan -> Masz wiadomość -> Tom Hanks -> Złap mnie, jeśli potrafisz -> Leonardo DiCaprio.

Może... Catherine Zeta-Jones

Gabriel_7

Catherine Zeta-Jones - TITANIC (Z 1996) - TITANIC (Z 1997 - film związany) - Leo :))

ale się wykręciłam :D:D

teraz może hmm : Julia Roberts

linds20

Hm... nie wiem, czy ten sposób jest dopuszczalny, ale...

Julia Roberts -> Bliżej -> Jude Law -> Holiday -> Kate Winslet -> Titanic -> Leonrado DiCaprio

Może jeszcze raz ktoś spróbuje Catherine Zeta-Jones?

Gabriel_7

no to może sie poprawie :P

Catherine Zeta-Jones -> Ocean's Twelve: Dogrywka -> Matt Damon
-> Infiltracja -> Leo :)

to teraz skoro julia już była, Demi Moore :))

linds20

Demi Moore - koniec niewinności - Christina Ricci - Człowiek, który płakał - Johnny Depp - Co gryzie Gilberta Grape'a - Leonardo DiCaprio

Amaury Nolasco

Vinga_

Amaury Nolasco -> Prison Break -> Peter Stormare -> Czekolada -> Johnny Depp -> Co gryzie Gilberta Grape'a? -> Leonardo DiCaprio.

Ronn Moss hehe ;D

linds20

No to zaliczę :) hehe ;]

Gabriel_7

Ronn Moss - Zakochane święta - Danny DeVito - Lot nad kukułczym gniazdem - Jack Nicholson - Infiltracja - Leonardo DiCaprio

Terri Garber

Vinga_

Terri Garber -> Północ-Południe -> Patrick Swayze -> Ślicznotki -> Wesley Snipes -> Fan -> Robert De Niro -> Uśpieni -> Dustin Hoffman -> Pachnidło -> Alan Rickman -> To właśnie miłość -> Hugh Grant -> Dwa tygodnie na miłość -> Sandra Bullock -> Miss Agent -> Ernie Hudson -> Przetrwać w Nowym Jorku -> Leonardo DiCaprio hehehe. xD

Może Maciek Zakościelny? xD

Gabriel_7

Maciek Zakościelny - Stara baśń - Małgorzata Foremniak - Boże Skrawki - Willem Dafoe - Aviator - Leonardo DiCaprio

Megan Follows

Vinga_

Megan Follows -> Pościg -> Casey Siemaszko -> Kieszonkowe -> Ed Harris -> Truman Show -> Jim Carrey - Zakochany bez pamięci - Kate Winslet - Titanic - Leonardo DiCaprio

Coś prostego: Sean Connery :)

Gabriel_7

pojde na łatwizne;p

Sean Connery -> Osaczeni -> Catherine Zeta-Jones -> Ocean's Twelve: Dogrywka -> Matt Damon -> Infiltracja -> Leonardo :P :)

jesli zaliczycie ;P
Jamie Lee Curtis :)

linds20

Jamie Lee Curtis -> Rybka zwana Wandą -> Kevin Kline -> Burza Lodowa -> Tobey Maguire -> Chłopięcy świat -> Leo

łatwizna... :D

David Duchovny ;)

archer12

David Duchovny -> X files -> Brad Dourif -> Władca Pierścieni -> Elijah Wood -> Burza Lodowa -> Tobey Maguire -> Wbrew Regułom -> Charlize Theron -> Celebrity -> L.


Robert Duvall

linds20

Jamie Lee Curtis -> "Rudolf czerwononosy renifer i wyspa zaginionych zabawek" -> Rick Morains -> "Flinstonowie" -> John Goodman -> "Film o ->pszczołach" -> Renee Zellweger -> "Wzgórze nadziei" -> Jude Law -> "Holiday" ->Kate Winslet - "Marzyciel" -> Johnny Depp -> "Co gryzie Gilberta Grape'a" ->Leo:)



Audrey Hepburn, o ile zaliczycie;)

en_ka_2

o nie, spóźniłam się;/ oki to jeszcze raz

en_ka_2

David Duchovny -> "Wróć do mnie" -> Minnie Driver -> "Buntownik z wyboru" -> Ben Affleck -> "Infiltracja" -> Leo:)

Audrey Hepburn;)

en_ka_2

Za pozno en.ka . Archer cie wyprzedzil :P

Alessa_wood

teraz na szczęście zdążyłam;P
Dacie radę z Audrey?;P

en_ka_2

o szit, sorki
nie affleck tylko damon, chyba już śpię...;p

en_ka_2

Wiesz co en.ka Ty naprawdę juz spisz... XD
Idź sie połóz :) balowało się co?

hehe.. ;)

Woodas podał Roberta Duvalla.

en_ka_2

Mój post byl wczesniej i jest podane Robert Duvall.

Alessa_wood

ostatni raz się z wami bawię;p
Robert Duvall - 60 sekund - Angelina Jolie - Aleksander - Brad Pitt - Ocean's 13 - Matt Damon - Infiltracja - Leo

zdążyłam?

en_ka_2

jeśli zdążyłam to nadal Audrey Hepburn

en_ka_2

balowało:D idę spać, a Wy tu sobie grajcie;p

en_ka_2

Audrey Hepburn -> Rzymskie wakacje -> Gregory Peck -> Przylądek strachu -> Robert DeNiro -> Chłopięcy świat -> Leonardo DiCaprio


Mark Dacascos

Vinga_

Mark Dacascos -> "Wyspa doktora Moreau" -> David Thewlis -> "Królestwo niebieskie" -> Liam Neeson -> "Gangi Nowego Yorku" -> Leonardo DiCaprio

Dean McDermott

użytkownik usunięty
NeutralGin

Dean McDermott -> "Królowa ringu" -> Meg Ryan -> "In the cut" -> Mark Ruffalo -> "Zakochany bez pamięci" -> Kate Winslet -> "Titanic" -> Leonardo DiCaprio

to może teraz Marilyn Monroe ;3

Marilyn Monroe -> Pół żaertem, pół serio - > Jack Lemon -> JFK -> Gary Oldman -> Dracula - Winona Ryder -> Edward Nożycoręki -> Johnny Depp -> Co gryzie Gilberta Grape'a? -> Leonardo DiCaprio

Ben Kingsley

użytkownik usunięty
Vinga_

Ben Kingsley - "Lista Shindlera" - Liam Neeson - "Gangi Nowego Yorku" - Leo

Jenna Jameson

Jenna Jameson-Nawrót depresji gangstera-Robert De Niro-Gwiezdny pył-Claire Danes-Romeo i Julia-Leo

Harvey Keitel

Madeline_7

Harvey Keitel - Święty dym - Kate Winslet - Titanic - Leonardo DiCaprio

Michael Wincott

Vinga_

Michael Wincott-Dziwne dni-Juliette Lewis-Co gryzie Gilberta Grape'a-Leo

Franciszek Pieczka

użytkownik usunięty
Madeline_7

Franciszek Pieczka - "Królowa Bona" - Piotr Fronczewski - "Chopin - pragnienie miłości" - Danuta Stenka - "Kochankowie z Marony" - Karolina Gruszka - "Inland Empire" - Jeremy Irons - "Królestwo niebieskie" - David Thewlis - "Całkowite zaćmienie" - Leo

Mira Wanting

Mira Wanting - Smak życia - Audrey Tautou - Kod da Vinci - Tom Hanks - Złap mnie, jeśli potrafisz - Leonardo


Tony Leung
:)

racjo

Tony Leung- "Spragnieni miłości"- Maggie Cheung- "Chinese Box"- Jeremy Irons- "Człowiek w żelaznej masce"- Leonardo DiCaprio

Taro Yamamoto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones