Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 139 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Wszystkie filmy z jego udziałem przez grę tego aktorzyny muszę zawsze obniżyć ( no poza titanic jego gra tragiczna ale historia dobra ). Jego aktorstwo jest mało przekonujące i zupełnie nie pasuje do filmów w których gra.
Moim zdaniem jego miejsce jest w drugorzędnych komedyjkach obyczajowych dla nastolatek.

r_radzik31

Hmm musisz być naprawdę bardzo krytyczny w stosunku do tego pana. Aczkolwiek zastanawia nie jedna rzecz. Skoro widziałeś wszystkie filmy tego pana musiałeś widzieć także "Co Gryzie Gilberta Grape'a". Pozwól więc, że zadam Ci dwa pytania.

1.Czy znasz jakiegokolwiek innego aktora , który zagrał człowieka opóźnionego w taki przekonujący sposób, że przez pewien czas myślano, że jest on naprawdę upośledzony umysłowo?

i w związku z tym drugie pytanie

2. Czy nie jest tak , że uważasz że, filmy w których gra DiCaprio są nędzne i jego role, które odgrywa Ci się nie podobają ? Bo np. mnie bardzo irytowały jego role tych wszystkich pięknych chłopców co ledwo od matczynej piersi odrośli, np. m.in. w moim zdaniem jednym z najbardziej przereklamowanych filmów lat 90. czyli Titanicu. (wszystkich państwa, którzy chcą mnie teraz zbluzgać , opluć, zniszczyć i zamordować zapraszam na forum tegoż filmu, pozdrawiam :]).


Proszę o szybką odpowiedź , w celu kontynuowania tej jakże ciekawej rozmowy :)

Lokstar47

Autor tematu nie widział wszystkich filmów z udziałem DiCaprio, zapewne jedynie część jego filmografii. Inaczej musiałby być albo kompletnym ignorantem albo forumowym trollem.

Aktor jest niesprawiedliwie oceniany przez pryzmat jego roli w "Titanicu", która przyniosła mu sławę, pieniądze i nastoletnie fanki, ale też przyszyła mu łatkę ładnego chłopca z melodramatów. Jednak każdy kto widział "Aviatora", "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Krwawy Diament" i "Infiltrację" w życiu nie powiedziałby, że Leo jest słabym aktorem. To co pokazał u Scorsese przyćmiło samego Jacka Nicholsona.

Oczywiście nie odbieram nikomu prawo do wyrażania swego zdania. Dopóki ktoś nie spamuje na forum i nie wyzywa każdego na lewo i prawo jest całkowicie nieszkodliwy i w pełni akceptowalny ;)

Peace

r_radzik31

Polecam pierw zobaczyć "Infiltrację" a dopiero później osądzać...

r_radzik31

Kiedy "titanic" i "Romeo i Julia były jedynymi filmami jakie oglądałam z udziałem Leonarda to też miałam o nim średnie zdanie. Moje wyobrażenie na jego temat zmieniła "Niebiańska plaża". Potem już z górki: "Aviator", "Infiltracja" i "Co gryzie... ". W każdym inna kreacja aktorska, w każdym genialna. Polecam poszerzyć horyzonty o te pozycje, a na pewno zmienisz zdanie. Pozdrawiam.

r_radzik31

Nie wiesz człowieku co piszesz. Pewnie iloraz inteligencji myszy.

falklanda

W Titanicu był słaby. Po prostu tam miał do zagrania postać papierową, nudną i nijaką, jak sam film zresztą.
Ale... role DiCaprio w takich filmach jak "Aviator", "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Krwawy Diament" czy "Droga do szczęścia" po prostu wybitne. Za Aviatora oskar się należał, a w filmie Mendesa Przyćmił Winslet.

Scorsese wie co dobre (dawniej obsadzał De Niro- teraz to Leoś jest jego aktorem) :)

robert_28

Do filmów, które wymieniliście dorzuciłabym jeszcze "Chłopięcy świat". Młody był, a i tak pokazał klasę. ;)

Innoame

A ja bym jeszcze dorzuciła "The basketball diares" - polecam wszystkim, film świetny, aktorstwo jeszcze lepsze :))

ania_979

Ale sie dajecie zrobic w trollejbus!!!
Dostrzegliście że w kazdym filmie jes t dyskusja najmociejsza pod trollem. Hej!

r_radzik31

Współczuje ci.

za krótki
za krótki
za krótki
za krótki

r_radzik31

Nie wiem, czy "jego aktorstwo jest mało przekonujące", bo oglądając filmy z DiCapriem jakoś mi się nie chce na niego patrzeć. Zawsze mam wrażenie, że mruży oczy, bo "myśli, że myślimy, że jest fajny i wie, że my wiemy, że on o tym wie"... A on chyba po prostu ma takie małe oczy. I wcale nie uważam go za fajnego (nie w tym sensie, co większość moich równolatek, nie jest w moim typie), ale myślę, że w Aviatorze spisał się mistrzowsko. Powinien, jak na mój gust, grać wyłącznie takich psychniętych jak Hughes xD Jakoś najlepiej pasuje do tej roli... xD

r_radzik31

#r radzik31 Czy ty se dzieciaku jaja robisz ? Obejrzyj kilka filmów z nim a potem oceniaj alby szczym ryj zamiast wypisywać takie głupoty. Rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie ale ludzie! nie róbmy sobie jaj.

r_radzik31

"Krwawy diament" kocham ten film.

r_radzik31

Jeden z najwybitniejszych aktorów w historii,nie zawaham się stwierdzenia że jest geniuszem,widać że sie nie znasz na aktorstwie skoro gra Leo cię nie przekonuję,ludzie tacy jak ty tylko obniżają oceny tak wielkim aktorom jak on.

r_radzik31

W zasadzie trzeba by zgłosić Twje wypociny jako nadużycie.
Różnie można oceniać jego role, ale parę miał GENIALNYCH. W "Co gryzie Gilberta..." zagrał tak że chyba lepiej się nie da. Ocena 1? Ośmieszasz się.
Po prostu zazdrościsz mu, może Twoja była dziewczyna go uwielbiała - nie wiem. Normalny nie jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones