Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
257 279 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Lubi swawolne życie, jest wybredny, czy po prostu chce być singlem, ciekawe.
Tak czy inaczej aktor wybitny, z wiekiem coraz lepszy.

nillvo

A co on takiego "wybitnego" dokonał?
Plus uwielbiam takie stareotypy. Jak se znadzie żone,
to się zacznie nagonga kiedy dzieci...poważnie,
nie każdy chce życ schamatami.

GodWhore

jestem tego samego zdania, dlatego głośno się zastanawiam, czy w ogóle planuje się żenić :)

Czego wybitnego dokonał ? Myślę że sam jego aktorski kunszt można określić mianem wybitnego, dzięki temu jak wykorzystał go w wielu rolach uczynił wiele filmów niezwykle dobrymi i zapadającymi w pamięć.

nillvo

aktor wybitny. Ostatnio spotykał się z 21-letnią modelką, ale ślubu "raczej" nie planuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olejoo

kiedy

nillvo

Teraz rozumiesz dlaczego tak wspaniale sie czul w roli Jordan'a Belfort'a... on poprostu prowadzi takie zycie na codzien :D

jacckas92

A może to i lepiej, będąc aktorem takiej sławy ciężko jest utrzymać związek, mało komu się to udaje w szołbizie, ale z drugiej strony szkoda takich genów :D
zgadzam się, Leonardo jak wino im starszy tym lepszy ;)

nillvo

Po co żona komuś kto może mieć co noc inną młodą modelkę? Mając taką sławę i tyle pieniędzy ciężko by mi było uwierzyć, że kobieta jest ze mną z miłości.

nillvo

Bo to pedał jest!

MALA_BETONIARKA

chyba ty

nillvo

Dicaprio niestety jest Homosiem - wszystkie filmy miłosne z udzialem Leonarda to tylko przykrywka ze lubi kobiety ale tak naprawde zawsze lubiał dojrzalych męzczyzn. Pierwsze zaobserwowanie wykryto juz gdy Leo byl nastolatkiem, juz wtedy gustowal w chłopcach ale to byly tylko podejrzenia - prawda wyszla gdy zauwazono tajemnicze spotkania z tobeyem Maguirem i Seanem Connery to chyba jest jednoznaczne...

yacoobo

Fascynujące :D

yacoobo

Trollmaster :D

yacoobo

Best Ever :D

nillvo

Ja jestem zdania, że on czeka na Winslet :) joke a może jednak?

Coset

na tą z Titanica ? : O

nillvo

tak :)

Coset

Ja jestem zdania, że to ja na nią czekam :) joek a może jednak?

nillvo

a po co komu żona do szczęścia?

pissedchupacabra

to fakt :D

nillvo

a co czyhasz na miejsce u jego boku? ;) Tak na poważnie, Leo jest wybredny, nie interesuję się zbytnio jego życiem, ale zdążyłam już gdzieniegdzie wyczytać, że już przynajmniej raz był zaręczony, ale widocznie również ceni sobie wolność gdy jego ówczesna luba napastowała go z małżeństwem i, że powinien bardziej nią się zainteresować a nie swoimi kolegami. Co rusz ma inną i za każdym razem musi to być super modelka, bo "zwykła" modelka może być co najwyżej jego przyjaciółką, a po oględzinach jego byłych mogę potwierdzić, że Leo gustuje w szczupłych i wysokich niebieskookich blondynkach (chyba muszą jego samego przypominać). Nie wiem jakie były jego ex, ale skoro sam wytacza takie kryterium to mogę się tylko domyślać, że panna nie musi być wcale mądra...

użytkownik usunięty
nillvo

A po co mu jedną kobietę do końca życia ? hmm ? jak może mieć wiele młodszych od siebie... masz kasę masz wszystko... TO TAKIE PROSTE
ja też nie chce się żenić i co ?

Dla środowiska lepiej, że jest singlem - ostatnio przeznaczył na ochronę oceanu 7 mln dolarów, a tak jakby miał żonkę to już dylemat: na ocean czy jej na ciuszki? :)

użytkownik usunięty
Ms_Heisenberg

Wiadomo kobiety chcą brylanty a przez to dużo kasy idzie.

nillvo

hollywood to nie miejsce na zony, rodziny itd. tam sie chleje, ćpa i rucha, jezeli sie komus udało stworzyc normalna rodzine, to nielicznym, i najczesciej tym mniej znanym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones