Lena Headey

8,3
32 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey
Claudia_9513

Tak, perukę:). I pozwolę sobie nie zgodzić się. W blondzie jest mdła dosyć. Ale może to przez ten miodowy odcień. W 1 ocinku 1 serii ma nieco jaśniejsze i troszkę lepiej wygląda. Ale jako brunetka wygrywa:)

LeiaSkywalker

Moim zdaniem w blondzie wygląda młodziej.

Claudia_9513

Ale chyba jest nieco mdla. Taka bez charakteru.

Claudia_9513

mlodziej? jak ja ja pamietalem z Kronik Sary Connor to nie wierzylem ze to ta sama aktorka. w ciemnych wlosach wyglada tysiac razy lepiej ale to nie znaczy ze w blond nie jest jej do twarzy.

Bee_Jay_2

Mi bardziej podoba się w blondzie. I te ciemne brwi dodają jej charakteru. Ja ogólnie nie lubię czarnych włosów, bo dodają lat i takiej ostrości.

Claudia_9513

W blondzie ta kobieta jest nieziemska:)

Agron19

Też tak uważam ;)

Claudia_9513

O tak w blondzie wygląda nieziemsko :D Piękna po prostu.

Bee_Jay_2

Zdecydowanie w ciemniejszych włosach. Jak ją zobaczyłam w "Grach weselnych" to normalnie się zakochałam. W 300 ten ślicznie wyglądała. Potem oglądam "Grę o tron" i ledwie ją poznaję.

zuzanna_90

no przynajmniej jedna osoba ktora sie ze mna zgadza. thx suzi... ja dopiero przy zwiastunie ''300 - Rise of an Empire'' dowiedzialem sie ze to ta sama aktorka. pamietalem ja z ''Terminatora''. W ''Grze o Tron'' wogole jej nie poznalem mimo ze na bierzaco go ogladam.

Claudia_9513

Oj nie, blond włosy jej nie bardzo pasują, a już ten kolor miodowy peruki jest jej wyjątkowo nie do twarzy. Strasznie sztucznie to wygląda jakoś.

Lellandra

w pierwszym sezonie normalnie wygląda, w życiu bym nie pomyślał, że ma perukę ubraną ; x

Raiton

W pierwszym też mi to jakoś nie przeszkadzało. Dopiero potem jak zaczęłam nadrabiać sezony jakoś niedawno, zaczęło mnie to strasznie drażnić. To samo zresztą tyczy się Dany. Lepiej by to wyglądało gdyby tylko przedłużały włosy. Cała peruka jednak wygląda sztucznie, szczególnie u nasady głowy.

Claudia_9513

Bardziej podobała mi się jako brunetka w "300" niż jako blondynka w GoT.
W blond jest piękna, ale w ciemnym kolorze włosów jest jeszcze bardziej pociągająca.

W pierwszej części "300" była doskonała, hipnotyzująca, nie można było oczu oderwać jak od Emilii Clarke w GoT.

Arturo92FW

Zgadzam się! W ciemnych włosach jest przepiękna! Ja nie mogłem oderwać oczu "W Czerwonym Baronie" ! Przepiękna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones