Lena Headey

8,3
32 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

po grach weselnych dotarlo do mnie ze to kolejna kobieta ktora kocham hehe

Helou

Do mnie tez :) Ale kocham ją chyba tylko w tym filmie ;) W rudych włosach wygląda ślicznie *_*

Helou

w jaskini tez jest łądna :D kazdy film w jakim grała mi sie podoba :) w nieustraszonych barciach grimm jest ponętna":S

janet1

w nieustraszonych z żabką w reku jest boska :D w aktorach mmmm :]] w 300 jest poprostu boginią, w jaskini jest rewelacyjna, ludzie ona jest poprostu aniołem który przybrał piękne imię Lena.. Headey! :P

Lara_Perkins

Zgadzam się z powyższą opinią. Ona musi być Bossska bo żadna ludzka postać nie może być tak wspaniała sama z siebie:) W 300 zagrała rewelacyjnie, można to oglądać i oglądać bez końca. Z żabką to po prost przesłodko! Zaczynam lubić te gady (tzn. zazdrościć tej jednej co na bossskiej dłoni siedziała:)

Lara_Perkins

Nic dodać, nic ująć :) W "300" jest rzeczywiście żoną swojego męża co udowadnia uśmiercając zdrajcę, a o scenie miłosnej też złego słowa nie powiem, wręcz przeciwnie, podniosła mi ciśnienie :)

miss_russ

Ale przestarzała ta moja powyższa opinia, ło ho... Teraz mogę śmiało powiedzieć, ze Lenka jest dla mnie idealna jako... szatynka Lenka :) Najbardziej podobała mi się w Plotce i Aberdeen. Oczywiście swoja opinie o IMAY podtrzymuję nadal ;P Nie widziałam jeszcze 300, ale wnioskujac z wypowiedzi widzę ze zachwyca, wiec chyba w koncu się skuszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones