Lee Remick

Lee Ann Remick

7,6
1 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Remick

aktorka.Świetnie zagrała w " Omen " i wielu innych filmach.

użytkownik usunięty
film128

Cóż za niesamowicie piękna kobieta ! Wszystkie Kristen Stewart i Angeliny Jolie mogą się schować :)

Dokładnie! Żadne beztalencia bez wyglądu nie mogą się z nią równać. Lee była bardzo utalentowana i bardzo piękna!

użytkownik usunięty
film128

Może to magia zdjęć, ale wydała mi sie naprawdę uderzająco piękna. Niemal idealna. Ta niby urocza Kristen Stewart przy niej jest brzydka i odpychająca. A przecież wtedy nie było fotoszopa ;)

Widziałm panią L. tylko w "Omenach". Jakie filmy z nią poleciłbyś mi do obejrzenia?

Poleciłabym, bo jestem dziewczyną. Bardzo się cieszę, że ta piękna aktorka jeszcze komuś się podoba. Jeśli chodzi o filmy, to każdy , zwłaszcza te z okresu jej młodości. Bo wtedy była niesamowicie piękna, ten jej uśmiech, piękne gęste, puszyste włosy, kształt nosa... Iwcale to nie tylko zdjęcia, ona naprawdę była taka piękna. Miała mnóstwo wdzięku, a przy tym była bardzo utalentowana. Zawsze bardzo mi się podobała. Pamietam, jak nie mogłam się na nią napatrzeć w " Omenie", a przecież wtedy była już dojrzałą kobietą, a wciąż zachwycała urodą. Moim zdaniem jej uroda jest bliska ideałowi. Była naprawdę bardzo piękna, czarująca i sympatyczna.

użytkownik usunięty
film128

Wybacz omyłkę.:) Myślałam, że takie zachwyty nad kobietą są domeną mężczyzn (i moją). :)

Nic nie szkodzi. Przecież na pewno każdy z nas kimś się zachwyca, kobietom może się podobać uroda innych kobiet, tak jak meżczyznom innych mężczyzn. Nie tylko kobiety mogą podobać sie meżczyznom, a meżczyzni kobietom. Pozdrawiam.

film128

Urocza w filmie "Na szlaku Alleluja" i te jej cudowne błękitne oczy.

jedrek_m

Mało powiedziane urocza. Ona była bardzo piękna.

film128

Dla mnie najlepsza w "Dniach wina i róż".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones