Lee Pace

Lee Grinner Pace

8,0
20 757 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Pace

o co chodzi z tymi brwiami?? na samym YouTube'ie wyskakują jakieś filmiki z tymi brwiami... no może ma trochę duże jak na Hollywood, no ale przynajmniej nie wygląda na takiego co chodzi do kosmetyczki na regulacje czy cos....
no ja osobiście chodzę do kosmetyczki ale to nie oznacza, że mam brwi, które wyglądają jakbym je zrobiła kredką, cienkie i sztucznie wyglądające....

użytkownik usunięty
miki19

To jest jego znak rozpoznawczy z tego co się orientuję ;) Ja do kosmetyczki nie chodzę, sama sobie reguluję i kurcze mam chyba trochę podobne do jego (nie aż takie grube ;p) :D

miki19

Bo one są tak zaje***e, że wszyscy się nimi zachwycają ;-D
A tak poważnie to nie wiem co kieruje tymi którzy tak dużo wrzucają kwejków na ten temat, ale wcale mi to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie, chyba się nigdy na niego napatrzę dostatecznie zwłaszcza w roli Thranduila ;D

Rossellinique

tak Thranduil ^^ tylko przy tej roli jego brwi mają inny kształt...:P

Rossellinique

Prawda! Te brwi nadają całej twarzy wyrazu. Są po prostu piękne...


https://www.youtube.com/watch?v=vM_3HbIu974 - kilka szybkich pytań do Lee. Polecam, bo o owych brwiach też będzie! :-)

Rossellinique

Ale nie ma co się oszukiwać - gdyby posiadacz tychże brwi był mniej urodziwy, nie byłoby takiej ekscytacji. A tak to jedyne brwi, które mają własną elficką stylizację i osobne ujęcie w filmie :).

Ginette_L.

Ojj tak to prawda. On po prostu ogólnie jest bardzo..urodziwy ;-)
I po wywiadach i making-offach widzę że pozytywna z niego osóbka, choć bardziej poważny od starszego Blooma xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones