Lee Pace

Lee Grinner Pace

8,0
20 715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Pace

Po objerzeniu Hobbita oraz Strażników Galaktyki mogę w stu procentach stwierdzić że Lee jest aktorem cudownie niezwykłym. Posiada ogromny warsztat umiejętności aktorskich który świetnie wykorzystuje oraz naturalny talent i urok. Potrafi całkowicie wejść w swoją postać w sposób który sprawia że widz zapomina o tym iż jest to tylko rola filmowa a nie żywa osoba. Z ogromną przyjemnością ogląda się go na ekranie a połączenie zmysłowego głębokiego głosu spojrzenia oraz tego jak układa usta przy mówieniu robi niesamowite wrażenie. Jestem nim absolutnie zachwycona i jestem pewna że to będzie długa i przyjemna znajomość.

kasia0861

Absolutnie się z tobą z zgadzam - On grając jest daną postacią, a nie odhacza tylko kolejną rolę .

kasia0861

Czuję się zahipnotyzowana jak go oglądam, podobnie jak Clive Owen ma talent, piękny głos i nieprzeciętną urodę.

kasia0861

Obrażasz go wymieniając tylko "Hobbita" i "Strażników Galaktyki" i utożsamiając go z tymi rolami bo to role poboczne. To jest bardzo dobry aktor ale ja tak uważam bo widziałem go w więcej filmów niż te 2 blockbustery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones