Lee Pace

Lee Grinner Pace

8,0
20 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lee Pace

Ostatnio obiło mi się o uszy, że Lee jest homoseksualistą. Czy wiadomo wam coś w tej kwestii?

kinkikiki

Nic mi w tej sprawie nie wiadomo, ale jeśli to prawda to wielka szkoda ;-(

Mallena28

Szkoda? Chyba odwrotnie, taki przystojny i do tego gej <3

kinkikiki

ja czytałam na jakimś portalu zagranicznym że jest gejem ... a później że to wredna plotka ... nie wiadomo....

kinkikiki

nic nie słyszałam na ten temat, ale mam nadzieję że to nie jest prawda...prawdopodobnie dowiemy się więcej gdy wyjdzie druga część hobbita i stanie się sławniejszy...

Dochuu

No i jest tym gejem czy nie? Gdzieś mnie to intryguje... ;-)

Mallena28

Słyszałam gdzieś że ma dziewczynę... Ale to też jest niepewne, bo gdzieś mi się obiło o uszy i dawno i nie pamiętam gdzie :P

NaPrzeciw

wiecie.. może to być też plotka ze względu na to że wystąpił w filmie Soldier's Girl jako transwestyta i że dobrze zagrał tą rolę (wiecie jak to niektórzy zaraz wyolbrzymiają, grał transwestytę to na pewno jest już gejem) :P, w internecie nie ma żadnych informacji na ten temat, więc uważam, że to mit

lashercat96

Oooo, właśnie. Słyszałam, że przyjaźnią się z Richardem Armitage (to się odmienia? :P) i od razu trafiłam na pogłoski, że obaj to geje i są parą. Straszne wyolbrzymienia, są po prostu przyjaciółmi. Nie każdy aktor lubi się chwalić swoim życiem prywatnym, więc całkiem możliwe, że ma dziewczynę. No bo... jest w sumie dość przystojny i wygląda sympatycznie i takie tam..

NaPrzeciw

oooo to po Hobbicie tym bardziej będą klepać ludzie bzdury, no bo Thranduil i Thorin się spotkają w Mirkwood hahaha :D

NaPrzeciw

taaaa :O RIchard i Lee to moi dwaj najukochańsi, najprzystojniejsi, najbardziej boscy aktorzy !!

NaPrzeciw

Naprawdę się przyjaźnią? :-D Nie słyszałam o tym, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zważywszy na fakt, iż obydwu bardzo lubię. :>

lashercat96

To raczej mit. Sama słyszałam w wywiadzie jak mówił, że po tym filmie zaczęli uważać go za geja.

kinkikiki

wOW BOŻE!? nawet jeśli byłby gejem to cO Z TEGO? wtf ludzie.

Akai_Miko

To nic z tego. Ale jako, że jest osobą publiczną, ludzi interesują takie rzeczy. Jest jednym z moich ulubionych aktorów, i mimo że ta informacja nic nie wniesie do mojej egzystencji to mnie to ciekawi i tyle.

kinkikiki

Ja ostatnio trafiłam na info, co prawda sprzed 2 lat, że podobno na jakiejś premierze był z chłopakiem. Podali nawet imię, ale nie pamiętam :(

kropkaxxx

To potwierdzona informacja, czy jakaś plotka z tym chłopakiem.? Czyli jest gejem?

Ginette_L.

Trudno powiedzieć. Kilka osób mnie o to pytało więc przeszukałam sieć.
Chodzi o tego pana http://www.imdb.com/name/nm2127650/ niedawno do pojawiły się prywatne/rodzinne zdjęcia na których są razem. Podobno znają się ze studiów. Nie rozumiem czemu od razu zaczęły się o nich plotki, dwóch facetów nie może być przyjaciółmi? Lee i Richard Armitage też są przyjaciółmi, są nawet ich wspólne zdjęcia z jakiś spotkań rodzinnych... Więc w internecie od razu plotki, że są razem itd. A nawet jeśli miał chłopaka to Lee byłby bi skoro miał też dziewczyny.
Ja bym nie wierzyła w żadne takie informację o ile nie będę zweryfikowane przez osoby których dotyczą. :)

kropkaxxx

No na temat Richarda też słyszałam takie plotki, ba wychodzi z nich, że niemal wszyscy przystojniacy z "Pustkowia Smauga" to geje :P. W sumie ich orientacja to ich prywatna sprawa, nawet jeśli byliby gejami to co z tego, it's not our business :).
Jednak osobiście czuję taki...hmm... smutek jak dowiaduje się, że np. takiego przystojnego mężczyznę jak Lee nie interesują kobiety, bo on z pewnością nie narzeka na zainteresowanie choćby koleżanek z planu (jak oglądałam ich wspólne wywiady z Anną Friel z promocji Pushing Daisies, ona praktycznie pożerała go wzrokiem i ciągle się doń kleiła :)).

Ginette_L.

Fajne chłopaki w tym "Hobbicie" grają, a skoro lubią się bardzo, bardzo to życzę im szczęścia ;-) W sumie ładnie panowie razem wyglądają.

Ginette_L.

Ok, już wiem skąd to nagłe poruszenie. Stary wywiad, który został podobno wczoraj opublikowany:
http://www.queerty.com/did-ian-mckellen-accidentally-out-a-fellow-hobbit-actor-2 0140104/

kropkaxxx

W tym wywiadzie są raczej domysły, aniżeli fakty, więc temat orientacji Lee pozostaje otwarty. Ian to jak na na razie jedyny zadeklarowany gej. Hmm...Czy nie? ;-)

Anabea

Jakby nie patrzec to Ian raczej z przekonaniem to mowil, chyba by nie zmyslal albo nie wypowiadalby sie gdyby czegos na 100% nie wiedzial. Chociaz kto wie, ma swoje lata to moze zle zapamietal (bez obrazy dla niego). :P Pozyjemy zobaczymy, moze sami zainteresowani sie wypowiedza.
W wywiadzie podali, ze zadeklarowany jest Stephen Fry (Master of Lake-Town), Adam Brown (Ori) i raz-na-tak-raz-na-nie Luke Evans (Bard).

kropkaxxx

Właśnie to trochę dziwne, że Luke mówi raz tak raz nie (albo przynajmniej daje do zrozumienia). Opowiedziałby się konkretnie lub w ogóle nie poruszałby tego tematu (tak jak np. Lee).

Anabea

Nie jestem jego fanką więc nie wiem jak to do końca jest, info mam z tego artykułu. Być może gdy stał się sławny doznał jakiś nieprzyjemne sytuacji czy komentarzy i z tego powodu chce się trochę ukryć? Albo uznał, że nie jest gejem tylko bi. Wszystko możliwe.

Anabea

Podobno, że Luke jest bi ;) Tak wyczytałam.

kropkaxxx

Właśnie gdzieś ostatnio czytałam w jakieś gazecie że Luke jest gejem. W sumie zdziwiłam się bo wcześniej nic o tym nie słyszałam a tu nagle bum. Bardzo lubie Lee i fajnie było by go widzieć u boku dziewczyny ale jeśli potwierdzi że jest gejem to trudno najwyżej nie będe miała po co lecieć do USA ;)

alienowa

Ja ciągle żyje nadzieją i zbieram na bilet :).

Ginette_L.

Fajny z niego facet i szkoda było by go stracić ;)

alienowa

Ech, i tak nie mamy u niego szans;)

Anabea

No coś ty, nie oglądałaś "Notting hill"? :)

Ginette_L.

Czyli jednak jest nadzieja? :D

Anabea

Nadzieja zawsze umiera ostatnia, a potem zmartwychwstaje. ;)

kropkaxxx

Lepiej bym tego nie ujęła ;)

alienowa

No więc i ja mam nadzieję, że mnie "kopnie" ten zaszczyt. A tak poza tematem nadziei... Co Wam najbardziej podoba się w Lee?

Anabea

Ma niesamowity głos którego mogłabym słuchać wiekami ;) Piękny uśmiech, oczy. Gdy go widzę od razu się uśmiecham i mam lepszy humor. Przekazuje dobrą energię swoim sposobem bycia :) Sympatyczny człowiek i zarazem dobry aktor :) Mówiąc tak po krótce.

alienowa

Ja uwielbiam wysokich facetów, a on jest taki duży....i słodki:D

Anabea

No fakt też lubie wysokich ;)

alienowa

Nawet bardzo wysokich:D

Anabea

2 m ? ;D

alienowa

Nie powiem nie;)

Anabea

Mi wystarczy 191 ;)

alienowa

Powiem Ci, że też nie pogardzę!

Anabea

Jestem na takim etapie fascynacji, że rzeknę z przekonaniem - absolutnie wszystko :).
A jak już muszę wybrać to najbardziej charakterystyczne: brwi ;). Poza tym osobiście zazdroszczę mu długich i gęstych rzęs.

Ginette_L.

Oj, przyznam się bez bicia, że też przez to przechodziłam :-) To głównie z jego powodu obejrzałam wszystkie sezony serialu "Pushing Daisies"... Nie wspominając już o wszystkich filmach, w których grał (nawet takich, gdzie pojawiał się przez zaledwie kilka minut).

Wszystkim zauroczonym kobietkom, szczerze polecam filmy: "Magia Uczuć", "Samotny Mężczyzna", "Dziewczyna żołnierza" i "Niezwykły dzień Panny Pettigrew".

rapi_aga

W "Pewnego razu w Rzymie" pojawił się na 2 minuty i mimo, że jego bohater był perfidnie wredny, to i tak słodki :).

Ginette_L.

Hehe, wiem... Też obejrzałam :-D

rapi_aga

Mnie się podobał najbardziej w filmie "Niezwykły dzień Panny Pettigrew" Był taki romantyczny ;-)

Anabea

Zgadzam się. Cukiernik Ned też był romantyczny i piekł takie fajne ciasta :).

Ginette_L.

No bo to pewnie romantyczny człowiek jest z tego Lee, albo tak db, gra:P

Ginette_L.

Super był ten serial :) Szkoda że już go nie puszczają ;( Nie to że przystojny to jeszcze umie piec ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones