Laverne Cox

Roderick Leverne Cox

7,3
4 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laverne Cox

To serio jest facet, który zmienił płeć? Czy to kobieta, która ma męski głos, albo ten głos
podkładaja w serialu OITNB?

Gonaa

Kiedyś była mężczyzną :) Podobno męską rolę w OITNB gra jej brat bliźniak :)

zuza_sloneczko

tv.yahoo.com/blogs/tv-news/-orange-is-the-new-black--star-laverne-cox-on-her-twi n-brother-s-surprising-role-on-the-series-232519980.html

zuza_sloneczko

nigdy nie była mężczyzną :)

nikike

Była.

CasperChase

Kiedy?

nikike

Zanim zmieniła płeć.

CasperChase

Czemu tak twierdzisz?

nikike

poszperaj w necie zanim zaczniesz zadawać debilne pytania.

Mythlin

mogę sobie szperać, ale nic z tego nie wyniknie, zawsze była kobietą

nikike

en.wikipedia. org/wiki/Laverne_Cox

Mythlin

no i o co chodzi?

nikike

czizes krajst agony ...

Mythlin

Tak jak mówiłem - zawsze była kobietą.

użytkownik usunięty
Mythlin

jeśli zagłębisz się w teorię płci, to nauczysz się pojęcia DFAB i DMAB (deemed female/male at birth - określony(a) jako kobieta/mężczyzna po urodzeniu). Laverne została określona jako mężczyzna, ale nie można powiedzieć, że nim była, skoro jest trans. nikike trochę się z tobą droczył, ale ma rację.

Dokładnie ivanesca. Płci się nie zmienia, tylko się koryguje.

Nora

Wszystkim chodzi o to ze kiedys, miedzy nogami, miala kielbaske a teraz ma buleczke no i juz po sprawie.

quest666

Może mieć bułeczkę, albo skrzydła nietoperza, nie wiem :).

nie do końca ogarniam... źle określono jej płeć po urodzeniu, ale miała od początku męskie i żeńskie genitalia, czy przeszła zmianę płci i zaczęła przyjmować hormony, po czym usunęła sobie przyrodzenie i zrobiła piersi? dla mnie jedno i drugie to inne zupełnie historie i twierdzenie, że ktoś jest od zawsze kobietą, bo tak czuje, tylko jego ciało jest całkowicie męskie nie jest w żadnym stopniu podobne do obojniactwa

Mythlin

ale wy macie na**bane w tych głowach XD

Gonaa

kobieta, która zmieniła płeć*, tak ;)

rose_fw

do tego to już dawno doszłam :) ale dzięki

Gonaa

2k14 LUDZIE ZMIENIAJĄ PŁEĆ OMG

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones