Laura Marano

Laura Marie Marano

7,3
1 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Marano

Własnie zaczęłam oglądać pierwszy odcinek i nie dawało mi spokoju to, jak bardzo jej głos
przypomina mi o aktorce, grającej w jednym z moich ulubionych seriali. I nagle oświecenie-
to są siostry. Laura i Vanessa Marano.
BTW zachęcam do oglądania Switched at Birth

Sarah_Joann_Shy

ale one mają okropne głosy;/

brudna91

Nie wiem czy okropne, ale na pewno charakterystyczne ;)

Sarah_Joann_Shy

Uwielbiam siostry Marano ;3 Laura jest moją idolką, a Switched At Birth oglądam :D ♥

weronikaaleksandra

Czemu Laura jest twoją idolką? Sory, że tak pytam, ale ona jest strasznie denna i mało znana..

NCarolinee15

Powiedz mi, co z tego, że jest mało, twoim zdaniem, znana? Ma jeszcze dużo czasu, aby się wybić.
A o gustach się nie dyskutuje.

szakalaka_2

Ale żeby ktoś był czyimś idolem, musi najpierw coś zrobić w swoim życiu. A zagranie w jednym serialu raczej nie jest wielkim wyczynem. Idol to ktoś kto jest naszym wzorcem, ktoś do kogo chcemy się upodobnić. A jedyne do czego można się upodobnić to wygląd, bo nic o niej nie wiadomo. :P

NCarolinee15

Przepraszam bardzo, ale nie zagrała tylko w jednym serialu. Gra już od kilkunastu lat, a teraz pracuje nad nowymi projektami. Więc nie mów, że nic nie robi. Pracuje nad albumem, filmami. Nic nie robi?

szakalaka_2

Zagrała jedną główną rolę. W innych projektach gra kogoś kto ledwo coś powie. Gdyby była taka dobra to grałaby więcej głównych ról, nieprawdaż?

NCarolinee15

Pracuje teraz nad nowymi projektami, które niedługo wyjdą. Ma jeszcze dużo czasu, jest młoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones