Kyle Schmid

Kyle Andreas Schmid

6,5
845 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kyle Schmid

Wampiry to mają fajne życie (w cudzysłowiu;P)
Na serio, nie muszą się bać, nie muszą pracować, nie muszą nikogo lubić, nie muszą obcować z ludzmi za bardzo, a jak któryś ich denerwuje to mogą go zabić, wyssać! Nie martwią się o kasę, bo to zawsze jakoś mogą zdobyć. Żyć nie umierać! nie sądzicie?
Robią co chcą, nie martwią się co ktoś o nich pomyśli, mogą zostać same ze sobą, jeśli tego tylko pragną...tak mi się wydaje, że bycie wampirerm to nie tylko ból wieczności, żal czy przymus ukrywania się. To również fajna zabawa. Mają siły nadprzyrodzone, nie chorują, poruszają się po całym świecie bez problemu. I mają seksowne kiełki;)Super!

Wampirella

Dokładnie jesli bym miała już zostać jakimś demonem to tylko Vampirzycą :)są sexy ,charyzmatyczne ,mąją wszystko co tylko sobie zapragną(każdego też hihih)i wogóle suuuuper aha a co wyglądu to njfajniej wygląda Henry ,i Louis z Wywiadu z Wampirem ,bo np Spike albo Angel wyglądają według mnie za bardzo groteskowo:)jak myślisz ?pozdrawiam i czekam na odpowiedź:)

MAYAK82

Witaj.
Jestem podobnego zdania. W sumie ogladałam Angela także, ale nie byłam nim zachwycona. Poruszył mnie Wywiad z wampirem, i to od niego zaczęła się moja fascynacja wampirami:)
Niektóre z nich mają 'coś' w sobie, co przyciąga i powoduje, że są ciekawe. Wampiry w stylu Angela były, tak jak mówisz, trochę zbyt groteskowe, przerysowane...nie miały jakiejś głębi w sobie, która zmuszała by je do przemyśleń czy nadzwyczajnych czynów.
Również pozdrawiam:))

Wampirella

Dokładnie ,i nie wiem jak w takim Angelu lub Spikeu można sie zakochac z ich groteskowym wyglądem jak się zmieniał w vampirki to nic tylko wiać a nie flirtować hihi a jak to robi Henry to mogę na niego patrzeć godzinami poprostu jest super ,słodki ,zabawny ,sexowny no i na maxa przystojny :)uwielbiam moment gdy zmieniają mu się oczy z niebieskich na piwne i mówi tym swoim grubym głosem o jejku no nie mogę strasznie mnie kręci nasz Henry :)a masz może profil na youtube? oto mój : http://pl.youtube.com/user/MAYAK8222
Pozdrawiam :)

MAYAK82

hej.
sorki, że się nie odzywałam, ale nie miałam dostępu do komputera:(
Niestety nie mam profilu na youtube. Widziałam Twój:) nieźle!
Jeśli chodzi o wampiry to kiedy zaczęła się u Ciebie fascynacja nimi? u mnie dość późno, bo 5,6 lat temu...po przeczytaniu wywiadu z wampirem, a potem to już z górki:) Książki, filmy, wiadomości w internecie...ach, czasami fajnie byłoby być wampirzycą, nie?!
Pozdrawiam

Wampirella

hejka ,nie ma za co przepraszać ta dzisiejsza technika co nie :(,a co do mojej fascynacji Wampirkami no i wogóle fantastycznym światem zaczeła się juz dawno ,ogądałam buffy i angela i inne filmy o wampirkach :)nawet bawiłam się w łowcę wampirów i robiłam sobie kołki itd hihih beka ale super było :)Jeśli miałabym zostać jakimś demonem czy potworkiem to tylko Wampirzycą hihii .Wampirki Są Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :)pozdrawiam :)

Wampirella

jak ci idzie tworzenia bloga bo ja ostatnio nie ma coś weny twórczej ale fotki i nowy wpis jakos udało mi się stworzyć :)

MAYAK82

Hej:)
Racja, trochę techniki i człowiek się gubi...;)
Jeśli chodzi o mój blog to nie stworzę go, bo...nie umiem, a pozatym nie mam za bardzo czasu...praca i praca...tak mi się czasem nie chce i wkurza mnie to tak, że uciekam w Wampiry i chciałabym czasem być Wampirzycą:>
Ach, jak byłoby cudownie nie martwić się codziennością i zarabianiem pieniędzy:D.
Ale niestety, dobrze, że chociaż pomarzyć można:)
A Ty co porabiasz w życiu, uczysz się jeszcze? jeśli chcesz to możemy przejść na kontakt emailowy szymanska.ewelina@gmail.com
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:)

Wampirella

No tak, podzielam twoje zdanie, chociaż oczywiście mam swoje ale ^^ Na dłuższa metę to się znudzi, te wszystkie gierki, to uwodzenie... A potem zostanie tylko cierpienie, bo trzeba będzie patrzeć, jak wszyscy, których kiedyś znaliśmy i kochaliśmy starzeją się i umierają. A my trwamy.. I tak bez końca. W sumie. No ale pomijając te 'złe' strony, to oczywiście bycie wampirem jest wspaniałe ^^

greenhell_2

Masz rację tez sie z Toba w zupełnosci zgadzam ale tak to juz jest ,że są dobre i złe strony medalu i pomijając wszystko fajnie jest być Vampirkiem:)

MAYAK82

ostatnio jak ogladalam Blood Ties (ostatni odcinek niestety :( )i w tym odcinku Henry przyprowadzil sowjego przyjaciela księdza i cos mowil o pasterce mszy, dziwi mnie to ze wampir przyjazni sie z ksiedzemi, moze wchodzic do kosciola? :/ nie wiem czy dobrze zrozumilam ostatni odcinek :(

kleopatra606

hmm... zależy jak to interpretować. Według niektórych wampiry mogły najnormalniej w świecie wchodzić do kościołów i kaplic ( ba, Lestat nawet spał w grobowcu przed ołtarzem xD )
Jak widać Henry ma wtyki wszędzie <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones