Krzysztof Stelmaszyk

6,9
11 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Stelmaszyk

Niech se w srakę wsadza łeb gospodarza tego żenującego szoł, ale nie flagę.

bokser_Ken_Wywietrznik

Zgadzam się w całej rozciągłości.
Myślę że obaj "panowie" zasłużyli na kąpiel w tym do czego wsadzili polską flagę narodową.
Kolejny typowy przedstawiciel polonofobów. Ciekawe co by było gdyby w "mediach" ktoś spróbował wsadzić do g..wna flagę żydowską- zapewne rozległo by się bardzo głośne "aj-waj" i niektórym mycki by pospadały.
Oj szkoda że "polskie media" są już tylko z nazwy polskie...

bokser_Ken_Wywietrznik

Oj tam to był wypadek przy pracy po prostu to był niezdrowy żart.

Nasi politycy na co dzień robią większe chu*ostwa np pan fiut Sikorski przed kolejną rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego tak powiedział ...
"Warto wyciągnąć lekcje także z tej narodowej katastrofy jaką było Powstanie Warszawskie".

I co i cisza tak więc wybryk pana Krzysztofa to pikuś w porównianu do tego co robią nasi politycy.

tomucho77

ostatnio mam wrażenie, że zacznie wyskakiwać z lodówki ..

niepokorna_ja.

Kto Tusk czy Stelmaszyk ?

tomucho77

Stelamszyk, ostatnio wszystkie filmy są z nim : Czas Honoru, M jak miłość, Prosto w serce, Wojna żeńsko-męska..

niepokorna_ja.

W Czasie Honoru występował tylko w pierwszej serii a teraz leci czwarta, MJM to gówno, Prosto w kiszkę to jeszcze większe gówno a Wojny nie oglądałem więc nie widzę go w swojej lodówce.

tomucho77

i tak gra beznadziejnie.

niepokorna_ja.

Wypowiadaj się za siebie moja droga albo zamilcz.

tomucho77

To prawda Stelmaszyk jest naprawdę bardzo dobrym aktorem i sprawdza się na wielu płaszczyznach aktorstwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones