Krzysztof Banaszyk

8,1
6 278 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Banaszyk

Geralt w 'Sezonie burz'. Narrator w 'Grze o tron' i całość 'Starcia królów'. Fenomenalne audiobooki pana Banaszyka

Szacunek do setnej potęgi!

michal.2907

Genialnie wykreował Geralta. Inaczej od Rozenka a jakże przekonująco. Tak się złożyło że miałem najpierw styczność z Geraltem Banaszyka i na Rozenka ciężko się przestawić:)

jason_bourne

Dla mnie jest o niebo lepszy od Rozenka

michal.2907

Dziękujemy w imieniu naszym oraz pana Krzysztofa! Nagrywamy kolejne części sagi Pieśń Lodu i Ognia, ostatnio ukazał się pierwszy tom "Nawałnicy mieczy", w lutym będzie drugi :)





audioteka

Drugiego właśnie słucham :) Na kiedy planujecie drugi tom 'Uczty dla wron' jeśli można spytać? Robicie świetną robotę, pozdrawiam serdecznie.

michal.2907

Dzięki! Druga część będzie na początku czerwca, nagranie jednej wraz z postprodukcją itp. zajmuje ok. 2 miesiące. Pozdrawiamy również :)

audioteka

A co z "Wieżą Jaskółki" i "Panią Jeziora"?

michal.2907

Ostatnio oglądałem z dziećmi Dzieciak Rządzi. Tak oglądam i słucham jak mówi główny bohater i myślę sobie, skąd znam ten głos? I nagle olśnienie-toż to Geralt, zaraza! :))

michal.2907

Najlepszy głos Geralta zdecydowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones