Kinga Preis

7,7
27 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

Jestem przekonany, że Kinga to polska Meryl Streep W sensie jakości nie naśladowania a w tym elemencie jest nawet lepsza http://www.youtube.com/watch?v=fYvQM9pEetE&feature=player_detailpage

piopio

Klasa sama w sobie. Świetna aktorka.

piopio

zmienisz zdanie jak zobaczysz ją w porytym serialu "ja to mam szczęście", jej gra aktorska jest na poziomie Mikołaja Krawczyka, dno i żenada...

fnh81

Całe szczęście, że seriale mam w ... no właśnie tam ale idąc tym kluczem to można założyć, że wszyscy aktorzy w serialach są na poziomie Mikołaja Krawczyka a Mikołaj Krawczyk na poziomie wszystkich ps Czytając Twoją wypowiedź i odpowiadając na nią muszę przyznać, że nie mam pojęcia kto to Mikołaj Krawczyk Sprawdzę sobie za chwile

piopio

nie wszyscy aktorzy serialowi są na tym samym poziomie ;) i całe szczęście

akurat Kinga Preis do seriali, a tym bardziej komediowych się nie nadaje, jest najzwyczajniej na świecie sztuczna, na siłę, coś okropnego

bardzo lubię ją w filmach, jest wyrazista, ma w sobie coś co przyciąga, jest wyrazista, nie ginie w tłumie

a Krawczyk spierdzielił mi serial Misja Afganistan - plastikowy pseudo aktorzyna, marnośc na marnościami...

fnh81

Wielu aktorów w Serialach gra tylko dla kasy, szczególnie że Kinga jest doskonałą aktorką Polską i kunszt pokazuje w Filmach.Seriale może olewa,nie oglądam polskich seriali ale filmy z nią widziałem i grać potrafi.

piopio

Jerzy Stuhr mówił niedawno w wywiadzie, że odkąd bodajże na I roku poradził jej, by dała sobie spokój z aktorstwem, a kilka lat później pokazała ona swój talent, to nabrał pokory i p. Jerzy nikomu już takich komentarzy nie prawi :-)

gomi

Jerzy Stuhr tak potrafi rozpoznać talenty aktorskie, jak Stefan Majewski talenty piłkarskie.

arson665

W sumie to z aktorami jest u nas jak z piłkarzami. Talent może jakiś mają, ale marnują się pod wodzą kiepskich reżyserów/trenerów.

piopio

Popieram ! Myślę, że talent ma większy niż Meryl.. dla p.Kingi najlepsi powinni pisać scenariusze by ten ogromny potencjał wykorzystać :)

Ewako

Nie dość, że wstrętna to grać nie umie, nie wiem gdzie ona ma talent. Powinna się związać z Rogalskim, też brzydki.

Pawlovsky

Gościu jesteś daremny jak puszczenie gazów jesienią na Ziemi Ognistej

piopio

Przepraszam panie fanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones