Kevin KlineI

Kevin Delaney Kline

7,9
11 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Kline
LeoMessi86

Kevin Kline gra w świetnych filmach. Stare komedie z jego udziałem są rewelacyjne. Obejrzyj sobie:
Kocham Cię na zabój
Francuski pocałunek
Rybka zwana Wandą
To zajebiste komedie, teraz już takich nie kręcą, polecam
PS. Twoja wypowiedź jest tak płytka jak by była napisana przez niedorozwinięte dziecko ze wsi.
Nie gniewaj się tylko na drugi raz zastanów się zanim cokolwiek napiszesz.

Jonczyq_2

Jest jeszcze wyborna rola w Wybór Zofii

LeoMessi86

Tu jest moje pytanie skierowane do LeoMessi86 jak można określić czyjąś grę po jednym filmie który według krytyków był niewypałem. skoro mowa o krytykach ty nim nie zostaniesz na 100 pr skoro piszesz coś takiego. Tak samo ja mogłabym obejrzeć jeden nieudany mecz FC Bar. i stwierdzić że Messi źle gra choć jak wszyscy wiemy tak nie jest osobiście uwielbiam całą drożynę. Mam nadzieje że była to na tyle zrozumiała wypowiedz że dotarła do ciebie (jakby co nie miała zamiaru nikogo obrażać) i może lepiej byś zrobił gdybyś obejrzał powyżej wymienione filmy i wtedy stworzył jakiś temat dotyczący osoby Kevina Kline choć wolałabym byś tego nie robił (domyślam się iż jesteś płci męskiej jak nie to przepraszam)przynajmniej na razie gdyż możesz być stronniczy po przeczytaniu tej oto odpowiedzi pozdrawiam :* :P

ola542

Oglądałem wiele, wiele filmów i go nie kojarzę. To o czymś świadczy.
"Rybkę..." mam zamiar obejrzeć, choć nie lubię angielskiego humoru.

LeoMessi86

To że akurat nie trafiałeś na filmy z jego udziałem świadczy tylko o tym że mimo iż oglądałeś wiele filmów nie oglądałeś wszystkich, tu mamy do ciebie pretensje tylko o to że po jednym filmie już stwierdziłeś że to zły aktor. Mniejsza o to, bo mam nadzieje że zmienisz zdanie po jakimkolwiek filmie z jego udziałem choć szczerze w to wątpię gdyż sądzie iż jesteś zbyt sceptycznie nastawiony :P pozdrawiam (mam nadzieje że nie uraziłam)

LeoMessi86

Rybka Zwana Wandą - 8/10 :) Płakałem kilka razy :D! Czy Oskar dla niego zasłużony? Nominacja na pewno. Czemu nigdy na niego w TV nie trafiłem?

LeoMessi86

Ciesze się że ci się podobał :* mam nadzieje że inne filmy z nim też ci się spodobają :P pozdrawiam

użytkownik usunięty
ola542

Widziałem kilka tematów założonych przez użytkownika identyfikującego się nickiem "LeoMessi86". Praktycznie każdy z nich ociekał głupotą i podręcznikowym przykładem tak zwanego "trollingu internetowego". Także nie należy brać pod uwagę owego 'architekta' tych wypocin.

PS po awatarze domniemam, że jest to kibic Farcwelony oraz Hormonela Lessiego także nie ma co się dziwić. Pozdrawiam, kibic Fiorentiny i Królewskiego Klubu Sportowego!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
LeoMessi86

Oho, typowy kibic Barcelony, który wyjeżdża z przekoloryzowaną historią generała Franco. Tyle w tym prawdy ile w tym, że Messi jest wychowankiem Barcelony. Akurat o historii futbolu i piłce współczesnej wiem bardzo dużo z racji swoich zainteresowań, więc możesz ssać pęto mongole.

Bez odbioru...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LeoMessi86

Człowieku, zastanów się zanim coś napiszesz proszę Cię...chyba że lubisz się publicznie poniżać.

LeoMessi86

troll heh. Ty oceniasz po jednym filmie i nic nie wiesz, ja cie oceniam po jednym komentarzu, z ktorego wiadomo wszystko.

LeoMessi86

Aktor bardzo utalentowany. Fantastyczny. Świetny w Wyborze Zofii, De-Lovely (historia o Cole Porterze) , Ostatnia rola. Wyśmienity w komediach. Przecież, przy każdym aktorze jest filmografia. Fatyga sprawdzić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones