Kevin DillonI

Kevin Brady Dillon

7,1
2 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Dillon

Kevina Bacona. W 'Blob' myślałem (kieeedyś), że to Bacon właśnie.

Bruce_Lee

Ja natomiast uważam że jest niemal bliźniaczo podobny do Ethana Hawke. Kto wie, może Dillon, Bacon i Hawke maja wspólnego ojca, a te drobne różnice to wpływ genów innych matek, he, he, he ( to oczywiście żart ). Pytanie hipotetyczne. Kto mógłby nim być ( ojcem ) ?

Rahabiel

Taka mieszanka 3 aktorów w jednym

Bruce_Lee

W Blobie to faktycznie Dillon, ale stary, może ty ogladałeś Wężoidy ( Tremors ).

Rahabiel

Nie, oglądałem Bloba :) i myślałem że to Kevin Bacon.

Bruce_Lee

oglądam Entourage i przypomina mi właśnie takie skrzyżowanie Ethana Hawke'a i Matta Dillona, a jak się okazuje są to bracia :)

Pauleta

Co ty. Na serio ?

Bruce_Lee

To prawda jak KEVIN DILLON bylo mlody byl bardzo podobny do swojego brata. Kiedys tez myslalem ze to MATT DILLON gral w 'PLAZMIE'. Obaj aktorzy maja talent ale widocznie MATT ma lepszych agentow swoich i dostawal ciekawsze propozycje ze tak sie wybil. Nie zgodze sie z tym ze MATT ma jakos o wiele wiekszy talent od KEVINA

Bruce_Lee

Ja na ich miejscu bym życiorysy ojców sprawdził, bo wygląda, jakby mieli jednego:)

500movies

Podobnie jak Christian Bale i James Brolin za młodu (ojciec aktora Josha). Są tak podobni że istnieją spekulacje czy Christian nie jest nieślubnym synem Jamesa :)
https://cheezburger.com/4151185920/christian-bale-totally-looks-like-james-broli n

Bruce_Lee

Mi przypomina Johna C. McGinley'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones